דרור אלפרון נעצר לאחר מרדף משטרתי

המשטרה עצרה הלילה את דרור אלפרון, בנו של העבריין יעקב אלפרון שחוסל לפני כשנה וחצי, לאחר שנמלט עם אופנועו מניידת משטרה שביקשה לעצור אותו לבדיקה. על פי החשד, אלפרון החזיק באופנועו חומר לא חוקי ולכן ביקשו ממנו לעצור, אך הוא בתגובה נמלט מהשוטרים. כעבור שעתיים הגיע אלפרון למשטרה וטען: האופנוע שלי נגנב

דרור אלפרון ממשיך להסתבך: בנו של "מלך הפשע" לשעבר יעקב אלפרון, שחוסל לפני כשנה וחצי מפיצוץ מטען חבלה שהוטמן ברכבו, נעצר הלילה לאחר מרדף משטרתי ממושך שהתנהל בעקבותיו.

אלפרון, שנסע על אופנוע בשעות הלילה באזור השרון, עורר את חשדם של השוטרים לאחר שסברו כי ברשותו חומרים שאינם חוקיים - ככל הנראה סמים או נשק. הם הורו לו לעצור, אך אלפרון בתגובה רק הגביר את מהירות הנסיעה ונמלט.

כמה ניידות משטרה החלו לנסוע במרדף אחריו תוך שהם שבים וכורזים לו לעצור, אך אלפרון המשיך להימלט בנסיעה במהירות מופרזת ואף חצה שורה של צמתים ברמזור אדום. בתום דקות ארוכות של מרדף הצליח אלפרון לחמוק מהמשטרה ונעלם.

שעתיים מאוחר יותר, בשעות הבוקר המוקדמות, הגיע אלפרון במפתיע לתחנת משטרת כפר סבא וטען כי אופנועו נגנב. השוטרים, שלא האמינו לסיפורו, עצרו אותו במקום בחשד לנהיגה פרועה ולסיכון אדם בנתיב תחבורה. אלפרון יובא במהלך היום לבית משפט השלום בכפר סבא להארכת מעצרו.

היסטוריה של נהיגה פרועה

הפעם האחרונה בה הסתבך אלפרון עם המשטרה בעקבות נהיגה פרועה אירעה בחודש ינואר האחרון, שבוע בלבד לאחר ששוחרר מהכלא למעצר בית. אלפרון נפצע באורח בינוני בתאונת דרכים סמוך לנתניה. "זו הייתה תאונת פגע וברח", סיפר אלפרון הצעיר לרופאים בבית החולים, אולם המשטרה הטילה ספק בדבריו.

בשעות הצהריים של אותו יום הוזעק צוות מד"א לכניסה ליישוב אודים, בעקבות דיווח על אופנוע שהתנגש בעמוד. אמבולנס פינה את הפצוע, שהתברר כדרור אלפרון, למחלקת הטראומה בבית החולים לניאדו בעיר לקבלת טיפול רפואי, כשמצבו מוגדר בינוני והוא סובל מפגיעה באזור הבטן.

לרופאים סיפר אלפרון כי מישהו התנגש בו בעת הנסיעה ולאחר מכן נמלט מהמקום. כתוצאה מהפגיעה התרסק האופנוע שלו לחלוטין. במשטרת מרחב שרון טוענים כי לאחר תחקור עדי הראייה לתאונה, נראה כי הייתה זו "תאונה עצמית" - ללא מעורבות כלי רכב אחרים בתאונה.

הווידאופדיה: יעקב אלפרון