"שפחת המין" של המורה מדברת

הן היו חוזרות יחד מבית הספר ומקיימות יחסי מין מלאים ואפילו קנו אחת לשנייה מתנות. אחרי שנחשפה לראשונה מפרסם הבוקר מעריב ראיון בלעדי עם הקטינה שהתלוננה שמורתה כפתה עליה לקיים עמה יחסי מין. "היא הביאה לי במתנה ספר על אונס של אישה. היא גרמה לי לאהוב אותה", היא מספרת

ראיון מזעזע. אילוסטרציה (חדשות 2)

"הקשרים היו מיניים לגמרי. קיימו יחסי מין מלאים. היא גם כלאה אותי בבית שלה כשרציתי ללכת והחזיקה את הדלת חזק כדי שלא אצא", כך אומרת ש', הקטינה בת ה-17 מחיפה שהתלוננה על מערכת היחסים שניהלה איתה לכאורה המורה שלה, בראיון שמתפרסם הבוקר במעריב.

"יום אחד לפני תום שנת הלימודים המורה כתבה על הלוח בכיתה את כתובת המסנג'ר שלה כדי שנהיה איתה בקשר אם נרצה, מספרת ש'. "התכתבתי איתה בצורה הכי תמימה. אחרי כמה חודשים של התכתבויות נפגשנו. היא הגיעה עם הרכב שלה ליד הבית שלי, עליתי לרכב, ישבנו ודיברנו", היא נזכרת.

"פתאום", משחזרת ש', "היא התחילה לנשק אותי, לגעת בי וללטף אותי. לא הבנתי באותם רגעים מה קורה. חשבתי שזה בסדר. הייתי רק בת 13, תמימה". לדבריה, המורה אמרה לה כי זה "יהיה בסדר" אם היא תישאר איתה ברכב עוד כמה דקות.

"הקשרים היו מיניים לגמרי"

בהמשך, כך מספרת ש', עברו המפגשים לביתה של המורה. "בבית הקשרים היו מיניים לגמרי. קיימנו יחסי מין מלאים", היא משחזרת. "הבת שלה הייתה במועדונית והיינו חוזרות שתינו מבית הספר - היא כמורה ואני כתלמידה. היינו גם ישנות יחד".

ש' מכחישה את טענותיה של המורה החשודה כי שוחחו על עניינים לימודיים. "לא דיברנו מעולם על לימודים", היא טוענת. "אמרתי לה לא פעם שזה לא בסדר. היו ימים שלא רציתי לקום בבוקר לבית הספר. חששתי ממה שיגידו אם יגלו. היא מצידה ניסתה להרגיע אותי ואמרה שזה בסדר".

במסגרת הקשר שהלך והתחזק, טוענת ש', העניקה לה מורתה מתנות רבות. "קיבלתי ממנה עגילים ליום ההולדת", היא אומרת. "קיבלתי ממנה כל מיני דברים וגם קניתי לה פעם משהו ליום ההולדת שלה. פעם היא הביאה לי במתנה ספר על אונס של אישה, אפילו לא קראתי אותו. היא גרמה לי לאהוב אותה", היא מספרת בזעזוע.

לדברי ש', הקשר הסודי התגלה לאחר שהמורה הודיעה לה כי היא לא מעוניינת להיפגש עימה יותר. "עברתי תקופה קשה. אבא שלי חשד שמשהו לא בסדר בקשר עם ע' ואז החלטתי שאני מספרת להם על הקשר וגם שהוא נפסק", היא מספרת.

עו"ד של המורה דוחה את הטענות

כעת, מתכוונת עורכת דינה של ש', עו"ד תמי אולמן, להביא לכך ששמה ותמונתה של המורה יפורסמו בכלי התקשורת. "היא חשודה בעבירות חמורות ביותר בתחום המין - בעילה אסורה בהסכמה, מעשים מגונים ועוד", היא אומרת.

עו"ד רונן חליוה, המייצג את המורה, דחה את הטענות הקשות של ש': "בשום שלב לא נשמעו הטענות המועלות לכאורה כעת. די אם נפנה לתשובות קצין המשטרה בדיון בבית המשפט המחוזי, שהשיב שאין טענה לשימוש בכוח".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות