חשד לרצח בנתניה: אישה נדקרה למוות; בן זוגה נעלם

גופת אישה כבת 40 נמצאה בחדר מדרגות לאחר שגרונה שוסף. צוות מד"א קבע את מותה במקום. מוקדם יותר נפצע אדם אחר קל לאחר שנדקר ע"י ערבי שצעק "אללה הוא אכבר", אך מחקירה ראשונית נראה שאין קשר בין המקרים

רצח בנתניה: גופת אישה בשנות ה-40 נמצאה הבוקר בחדר מדרגות ברחוב שדרות בנימין עם סימני אלימות קשים לאחר שגרונה שוסף. צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום קבע את מותה. החשד העיקרי הוא שמדובר בסכסוך בין האישה לבעלה, והמשטרה פתחה בסריקות אחריו.

שכניה של האישה, שמתגוררת בבניין שבו נמצאה, שמעו את זעקותיה של האישה והזעיקו את כוחות ההצלה. "הגענו לזירה אחרי השעה 12:00, אבל היא כבר הייתה ללא רוח חיים", סיפר אדי וורשבסקי ממגן דוד השרון לחדשות 2 באינטרנט. "האישה נמצאה עם סימני חבלה קשים באזור הצוואר, וניכר שהיא סובלת מאיבוד דם רציני. קבענו מוות במקום".

גורמי רווחה שדיברו עם קרובת משפחתה של הנרצחת גילו כי לפי מספר ימים הוצא צו הרחקה נגד בן זוגה של האישה בעקבות תלונות שלה על אלימות שהפעיל כלפיה. המידע הזה הוביל החוקרים לחשד שבן הזוג הוא החשוד העיקרי ברצח.

"היה כאן אירוע אלים, ככל הנראה מדובר באירוע על רקע פלילי ולא לאומני", אמר לחדשות 2 באינטרנט ניצב משנה עמי אשד, מפקד תחנת נתניה. "נשלל כל קשר לאירוע הדקירה מהבוקר".

אירוע דקירה שני בתוך שלוש שעות

שוטרים שהגיעו למקום דיווחו שהאישה נמצאה מגואלת בדם, עם סימני אלימות קשים בצווארה ובפלג גופה העליון. כוחות גדולים של משטרה פתחו בסריקות אחר הדוקר, שככל הנראה נמלט מהמקום. המשטרה בודקת את כל כיווני החקירה, ומנסה לאתר את בעלה של הנרצחת. לפני כשבוע הוצא צו הרחקה נגד הבעל, בעקבות חשד לעבירות אלימות נגד האישה.

שלוש שעות לפני כן דווח על אירוע דקירה נוסף בקריית השרון בעיר, סמוך למכללת נתניה. תושב העיר בן 39 נפצע קל לאחר שלטענתו נדקר על ידי בן מיעוטים. לדבריו, הדוקר התקרב לעברו, צעק מספר פעמים "אללה הוא אכבר", ואז דקר אותו. 

כוחות מגן דוד אדום שהגיעו למקום טיפלו בפצוע ופינו אותו לבית החולים לניאדו בעיר. המשטרה פתחה בסריקות אחר הדוקר שבסופן עוכבו לחקירה שלושה פלסטינים. מחקירה ראשונית נראה שאין קשר בין שני המקרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים לפייסבוק שלכם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות