המשטרה: לכדנו אנס סדרתי בפ"ת

מקרה אונס חמור של נערה בת 16 שהתרחש בסוף השבוע הביא למעצרו של יוסף סגפאו, בן 26 מפתח תקווה, בחשד למעשה. בתום חקירה מזורזת, הצליחה המשטרה לקשור את שמו גם למספר מקרי אונס שהתרחשו בעבר - על סמך דפוס הפעולה הדומה. מעצרו הוארך ב-7 ימים

צעיר בן 26 נעצר בסוף השבוע האחרון בחשד לשורת מעשי אונס שאירעו בתקופה האחרונה בעיר. מקרה אונס של צעירה בשבוע האחרון הביא ללכידתו ובתום חקירה מזורזת הצליחה המשטרה לקשור אותו גם למקרי אונס שלא פוענחו בעבר.

יוסף סגפאו נעצר ביום חמישי, לאחר שנערה בת 16 מפתח תקווה שנאנסה בסוף השבוע סיפקה למשטרה בחקירתה תיאור התואם את מראהו.

בחקירת המשטרה התברר כי הוא חשוד בשורה ארוכה של מקרי אונס נוספים שאירעו בשלוש השנים האחרונות בפתח תקווה. זאת על בסיס דפוס הפעולה הקבוע שהצליחו לשרטט במשטרה: תקיפת קטינות ונשים חלשות, בסמטאות חשוכות.

מעצרו של החשוד הוארך בשבוע

"בתום חקירה ממושכת של ימ"ר מרכז בשיתוף תחנת פתח תקווה אותר החשוד וקשרנו אותו למקרי אונס וניסיונות אונס רבים", אמר היום לחדשות 2 באינטרנט רב פקד אשר עזרי מימ"ר מרכז. "אנו מקווים כי מעצרו ופרסום שמו ותמונתו יביאו מתלוננות נוספות לפנות למשטרה".

"בחקירה הראשונית שלו הוא הכחיש אבל מנסיוננו - הוא בסוף ידבר", הוסיף רפ"ק עזרי. "מדובר במקרים לאורך שלוש השנים האחרונות, ולהערכתנו יש עוד מספר מקרים שלא דווחו, ולכן זו הבמה לקרוא לכל אותן נשים שהותקפו מינית בעיר פתח תקווה או בערים שכנות לפנות ולדווח למשטרה".

היום הוארך מעצרו של סגפאו בשבוע ימים, במהלכם תנסה המשטרה לאסוף עוד ראיות נגדו, וכן לקבל עדויות ממקרים נוספים שלא פוענחו עדיין.