"הנכה" התגלה כשרברב עסוק שרוכב על אופניו

משטרת תל אביב עצרה הבוקר תושב העיר בן 37 בחשד שהתחזה לנכה הזקוק לכסא גלגלים. במשך חודשים הוא נהנה מקצבה של המוסד לביטוח לאומי והצליח להונות את הרשויות ואת קופות החולים. מעקב שנעשה אחריו חשף שהאיש עובד בזמנו הפרטי כשרברב וממיע לבית לקוחותיו כשהוא רכוב על אופניו

החוקרים נדהמו: "הנכה" קם על רגליו (חדשות 2)

מה עושה נכה שרוצה להגיע ממקום למקום? קם על רגליו ורוכב על אופניים. כך לפחות עשה תושב תל אביב בן 37 שחשוד בהתחזות לנכה במשך שנים. משטרת תל אביב עצרה אתמול את האיש בחשד להונאה בשווי אלפי שקלים, אותם קיבל מהרשויות ומקופות החולים בעקבות "נכותו".

מהחקירה עולה כי החשוד מזייף כבר שנים נכות קשה שבעקבותיה נזקק כביכול לכסא גלגלים. על פי החשד הוא הצהיר על "נכותו" במוסד לביטוח לאומי וזכה לקצבה חודשית בסך אלפי שקלים בחודש. בנוסף, ה"חולה המדומה" נהנה מהקלות במיסוי ובקופות החולים בזמן שבפועל הוא הלך על שתי רגליו באופן חופשי ואף נצפה כשהוא רוכב על אופניו.

החוקרים נדהמו לגלות שמלבד הקצבאות, מדובר בנכה חרוץ במיוחד, שעל פי החשד יצא בכל בוקר לעבודה כשרברב וביצע עבודת אינסטלציה ללא שום קושי.

בעקבות הראיות נגדו הוא נעצר אתמול והבוקר הוא יובא לבית משפט השלום בתל אביב, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו. בין היתר הוא חשוד שהתחזה בפני המרכז לסיוע משפטי, המוסד לביטוח לאומי וקופות החולים, וזכה להקלות ושירותים רבים בשווי של מאות אלפי שקלים.

רוצים לקבל עדכונים חמים לפייסבוק שלכם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות