חשד להתעללות: הענישו את ילדיהם עם פלפל חריף

הורים מיהוד נעצרו בעקבות חשד להתעללות קשה בארבעת ילדיהם בגילאי 6-12. השניים חשודים שנקטו סדרה של עונשים כלפי הילדים באמצעים חריגים, קשרו את הילדים לכסא במשך שעות ואילצו אותם לאכול פלפל חריף בכל פעם שהתנהגו בצורה לא נאותה. השניים נעצרו ויובאו בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בת"א

עוד פרשת התעללות קשה בילדים: זוג הורים מיהוד נעצרו בחשד שהתעללו בצורה חמורה בארבעת ילדיהם ונהגו להעניש אותם באמצעים חריגים.

בני הזוג בני ה-40 וה-35 חשודים שהפעילו אמצעים אלימים במיוחד כלפי ילדיהם במטרה "לחנך אותם". במשטרה חושדים שהשניים נהגו לקשור את ילדיהם לכסאות ולמקומות שונים בבית במשך שעות ולהכות אותם במקל.

איש מהשכנים לא ידע דבר

אל שיטות הענישה שמזכירות שיטות חקירת שבויים, מצטרפים מעשי התעללות קשים שבהם חשודים ההורים. דרך ענישה נוספת שבה השתמשו ההורים על פי החשד הייתה לדחוף פלפל חריף לפי הילדים, שאולצו לבלוע אותו.

"גרתי סמוך אליהם דלת אל דלת במשך שנים. אין שום דבר. לא היה ולא נברא", אמר אביו החורג של האב החשוד בהתעללות." אמר אחד השכנים.

החקירה החלה בעקבות פניית בית הספר לשירותי הרווחה, לאחר שהילדים התנהגו בצורה חריגה. בחקירתם, ההורים קשרו עצמם למעשים המיוחסים להם ובהמשך היום הם יובאו לבית משפט השלום בתל אביב, שם תבקש המשטר להאריך את מעצרם.

עורך דינם של ההורים, עו"ד דניאל חקלאי, מסר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי התלונות מקורן במוחה הפורה של בתן של שני החשודים. "מדובר בילדה פנטזיונרית שיש לה בעיות רפואיות שמטופלות על ידי גורמים רפואיים", אמר עו"ד חקלאי. "מדובר בשני הורים נורמטיבים והמעשים שמיוחסים להם אינם אלא דמיון", הוסיף.