האקסית של שורטי תישאר במעצר

נטלי בנישתי (24) החשודה בדקירתה הלילה של הראפרית שורטי, תישאר במעצר לפחות ב-3 הימים הקרובים. עורכת דינה לשוטרים: שמרו עליה, מצבה הנפשי קשה. על הדקירה: "היא זו שדווקא קיבלה איומים בשבוע האחרון". צפו בחשודה היום בבית המשפט

בבית המשפט השלום בתל אביב הוארך בשעות הצהריים בשלושה ימים מעצרה של נטלי בנישתי (24), החשודה בדקירתה הלילה של הראפרית הילה ניסימוב, המכונה "שורטי". הזמרת עודנה מאושפזת בבית החולים איכילוב במצב בינוני, לאחר שנדקרה בבטנה. השתיים היו בעבר בקשר רומנטי, ונראה שזהו הרקע לדקירה.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"קיים חשד סביר ולמעלה מכך כי בעת בילוי בפאב ברחוב רוטשילד החשודה דקרה באמצעות סכין את המתלוננת וגרמה לה חבלות", כתבה השופטת דניאלה שריזלי בהחלטתה להאריך את המעצר.

פרקליטתה של בנישתי, עו"ד רויטל קוצר מהסניגוריה הציבורית, ביקשה מהמשטרה לפקח מקרוב על מרשתה בבית המעצר, מאחר ש"מצבה הנפשי קשה מאוד בעקבות המעצר". קרצר הדגישה כי דווקא בנישתי היא שקיבלה מסרים מאיימים על חייה בפייסבוק בשבוע האחרון, ולא כפי שטענה שורטי.

החשד: התנפלה על הראפרית ביציאה מהמועדון 

האירוע התרחש בשדרות רוטשילד בתל אביב סמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר. שורטי יצאה ממועדון בו בילתה, ואז התנפלה עליה בנישתי על פי החשד, ודקרה אותה מספר פעמים בבטן, ביד ובחזה באמצעות סכין מאולתרת.

אזרחים שהיו עדים לדקירה הזעיקו למקום את המשטרה וצוות של מד"א, שפינו את שורטי לבית החולים "איכילוב" בעיר כשהיא פצועה באורח בינוני.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות