מזהות את החשוד בהונאה?

לאחר חודשים ארוכים של מצוד הצליחו בלשי משטרת גבעתיים לשים את ידם על יהודה בן אייר, החשוד בהונאת עשרות נשים. החקירה נגדו נפתחה לאחר תלונה של אישה כבדת ראייה, עליה איים בן אייר כי יפיץ תמונות שלה באינטרנט. מעצרו הוארך היום בשבוע, והמשטרה פונה לנשים נוספות להתלונן במידה ונעקצו על ידי בן אייר

יהודה בן אייר, החשוד בהונאת עשרות נשים (משטרת ת"א)

אין סוף לבושה: בחודש מרץ האחרון התקבלה בתחנת גבעתיים תלונה של אישה כבדת ראייה בשנות הארבעים לחייה, על כך שגבר שהכירה גנב רכוש וכסף מזומן מביתה. לאחר שגילתה את הגניבה, פנתה אליו האישה ודרשה ממנו כי יחזיר את כספה בחזרה. הגבר התעלם מבקשתה, ואף איים עליה כי יפיץ תמונות שלה ברשת.

משטרת גבעתיים פתחה בחקירה, במהלכה הצליחו החוקרים להתחקות אחר החשוד. כאשר העבירו את שמו במסוף המשטרתי, גילו כי בנוסף למתלוננת, ישנן עוד עשרות נשים שסיפרו על מעשי מרמה והונאה מצד החשוד. המשטרה פתחה במצוד אחריו בכל רחבי הארץ, מכיוון שהחשוד השתמש במספר שמות בדויים ודאג להחליף כתובות ושמות בדויים.

הבוקר יצא החשוד, יהודה בן אייר, מדירה בבאר שבע. בלשי תחנת גבעתיים שארבו לו מחוץ לבניין עצרו אותו והביאו אותו לחקירה. ברשותו של בן אייר נתפסו עשרות אלפי שקלים במזומן ורכוש שנחשב כגנוב. בן אייר הובא לבית משפט השלום בת"א, וזה האריך את מעצרו בשבעה ימים.

המשטרה מבקשת מאותן נשים שנפלו קורבן למעלליו, לגשת לתחנת המשטרה הקרובה למקום מגוריהם או לתחנת גבעתיים 03-5724444.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק