המורה החשודה בקיום יחסי מין עם תלמידה: "זו עלילה"

בת ה-50 החשודה בביצוע מעשים מגונים בתלמידתה שוחררה למעצר בית של חמישה ימים. בתגובה ראשונה למעצרה היא אומרת: "רק ניסיתי לעזור, זו עלילה מכוערת שנוצרה מתוך קנאה"

בית משפט השלום בקריות החליט לשחרר היום ממעצר את המורה בת ה-50 מאזור חיפה, החשודה בביצוע מעשים מגונים בתלמידתה בת ה-15 מאז זו הייתה בת 12.

המורה תשהה בחמשת הימים הקרובים במעצר בית, לבקשת סניגורה עורך הדין רונן חליבה. כאשר יצאה מהדיון, הגיבה לראשונה לדבר מעצרה. "רק רציתי לעזור לה", אמרה המורה, "ואין ספק שנפלתי, אבל מדובר כאן בעלילה מרושעת". המורה סיכמה כי כל הפרשה הזו היא "סיפור ארוך מתוך קנאה".

הוריה של הצעירה דחקו בה להתלונן

המורה החשודה היא בת 50, אם חד הורית לילדה אחת, המתגוררת באותו אזור של הצעירה. על פי החשד, המורה והתלמידה הכירו לפני שלוש שנים, בזמן שהנערה הגיעה לכיתה ז' בבית הספר, ומאז הן מקיימות מערכת יחסים זוגית.

הסיפור נחשף לאחר שתלמידים בבית הספר שמעו ככל הנראה על הרומן הסודי. במהירות התפשטה השמועה, שהגיעה עד להנהלה ולמורים נוספים שמיהרו ליידע את הוריה של הנערה. לאחר שהפצירו בה הוריה פנתה התלמידה בליווים לתחנת המשטרה כדי להגיש תלונה בנושא.

בעקבות הגשת התלונה נעצרה המורה על ידי המשטרה והובאה לחקירה מיידית בחשד לביצוע המעשה החמור. בשל רצון לשמור על פרטיות המתלוננת לא נמסרו כל פרטים מזהים על בית הספר בה מלמדת המורה החשודה.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות