מורה נעצרה בחשד להתעללות והרעבת בנה

המשטרה עצרה הערב את שי אברמוב, מנהיג כת האיתקה הדוגלת בחינוך נוקשה לילדים, בה הייתה חברה המורה החשודה בהתעללות ובהרעבת בנה. בימים האחרונים נערך מצוד אחר אברמוב שנעצר ביחד עם בת זוגו

מורה חשודה שהרעיבה והכתה. אילוסטרציה (shutterstock)

סוף לכת שדוגלת בהתעללות? חוקרי היחידה המרכזית של מחוז המרכז במשטרה הצליחו בתום חקירה מאומצת לעצור את ראש כת האיתקה, שי אברמוב. אברמוב היה דרוש לחקירה זה זמן רב בחשד שעמד בראש כת ששמה לעצמה כמטרה לחנך ילדים תוך שימוש נרחב באלימות. אברמוב נעצר עם בת זוגו ונחקר בשעות אלו.

רפ"ק אשר עזרי מימ"ר מרכז, פונה למי שהיה מעורב במקרי אלימות מסוג זה, ומציע לו להתלונן במשטרה. "מבחינתו בני הזוג חשודים בתקיפת ילדים", מספר רפ"ק עזרי. קצין המשטרה סיפר כי החשוד הציג את עצמו כקואצ'ר, וכאדם שמטפל באנשים, בדרכים שלנו נראות לא מקובלות. "התורה שלו", מסכם עזרי, "הייתה העובדה שבשביל להתנקות, צריך לעבור קשיים פיזיים".

מחר יובאו השניים להארכת מעצרם בבית משפט השלום ברמלה

תזכורת: המורה התעללה בבנה

לפני כשבועיים נעצרה מורה בת 42 מנתניה בחשד להתעללות בבנה הקטן בן ה-10, כדי "לחנכו". שוטרים שהוזעקו בלילה לבית המשפחה בעקבות רעש שפרץ מהדירה, מצאו באחד החדרים את הילד כשהוא חבול ומדמם בראשו. מעצרה של האם הוארך היום ב-4 ימים.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

לאחר סריקה מיהרה שביצעו בחדרי הבית, הבחינו השוטרים בשני ילדים, בן 14 ובן 10, כשהצעיר חבול כולו ומדמם מראשו. ההורים אמרו תחילה להגנתם כי הילד נפצע בנפילה מהאופניים אך למרות זאת החליטו השוטרים לעכב את בני המשפחה לחקירה בתחנת המשטרה.

בחקירתה סיפרה האם, העובדת כמורת תיכון, כי הוציאה את בנה הצעיר ממסגרת הלימודים בשנה שעברה כדי לחנך אותו בבית. בנוסף הודתה כי נהגה להכות את אותו במספר הזדמנויות שונות כדי חנכו, וציינה: "חושך שבטו שונא בנו".