אחרי מצוד של 3 חודשים: חשוד באונס בת 6 נלכד בפ"ת

גבר כבן 40 החשוד שאנס ילדה בת 6 לפני מספר חודשים, ומאז נמלט מידי המשטרה, נעצר אתמול ע"י שוטרי תחנת שכונות בת"א. החשוד אותר בדירה בפתח תקווה בה הסתתר בעקבות פעילות של חוליית הנוער בתחנה. בחיפוש בדירה ובסביבתה נתפס סם מסוג מריחואנה במשקל 100 גרם ברוטו. חשוד נוסף, בן 28, שהיה בדירה נעצר בחשד לאחזקת הסם

מקרה חמור של אונס קטינה נחשף אמש כשתושב אזור המרכז החשוד באונס ילדה בת 6 נעצר בפתח תקווה לאחר שנמלט מהמשטרה במשך חודשים.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בני משפחתה של הילדה התלוננו נגד החשוד בן ה-40 לפני כשלושה חודשים בטענה שביצע מעשים מגונים בבת ה-6. למרות שהשניים מתגוררים בערים שונות במרכז, היה ביניהם קשר מוקדם שהוביל לפגישות תכופות.

על פי החשד, המעשים המיניים חזרו על עצמם מספר פעמים, כשבאחת המקרים אנס החשוד את הילדה. "כשהחלה חקירה נגדו, החליט החשוד לברוח מידי החוק והעתיק את מקום מגוריו לדרום הארץ", סיפר גורם במשטרת שכונות לחדשות 2 באינטרנט.

החוקרים יצרו קשר עם החשוד

"בתום חקירה נרחבת החוקרים הצליחו ליצור קשר עם החשוד, שהוביל אותם למידע על ביקור שערך אמש בבית ידידה בפתח תקווה", הוסיפו במשטרה. "בפעילות של חוליית הנוער בתחנת שכונות במחוז תל אביב נתפס החשוד, כשהוא מסתתר בדירה בפתח תקווה. בחיפוש בדירה נמצא גם סם מסוג מריחואנה במשקל 100 גרם".

חשוד נוסף, בן 28, שהיה בדירה נעצר בחשד להחזקת הסם. שני החשודים נעצרו והבוקר הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

נהג הסעות חשוד באונס בת 5

המקרה הזה מצטרף לחשד נוסף של אונס קטינות בשרון. נהג ההסעות שנחשד באונס ילדה בת 5 שוחרר למעצר בית, למרות שישנם חשדות כי היא אינה הקורבן היחידי למעשיו. שני זוגות הורים נוספים פנו אחרי פרסום המקרה למשטרה והתלוננו: הנהג אנס גם את ילדינו.

החשוד במעשים, בן 56 מהיישוב פרדסיה, שוחרר למעצר בית במפתיע בסוף השבוע, אלא שלאחר בדיקה נוספת עלה החשד כי הנהג תקף בעבר גם ילדים נוספים אותם הסיע לבית הספר.

על פי הערכת המשטרה, כבר בימים הקרובים יוגש כתב אישום נגד הנהג. במקביל חוששים כי הפרסום יגרום לבהלה בקרב הורים נוספים שילדיהם נהגו לנסוע ללימודים עם הנהג.

בתגובה לפרסום אמר הנהג לחדשות 2: "לא היה ולא נברא, וזהו.זה בולשיט, זה סיפור מכור,זה סיפר מכור. כי אני יודע שאחרי שהשתחררתי ההורים זומנו לגן, לגננת, ואמרו: כמו סבא שלנו, ולא היה ולא נברא".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות