החשד: נהג ההסעות אנס עוד ילדים

נהג ההסעות מהשרון שנחשד באונס של ילדה בת 5 שוחרר בסוף השבוע למעצר בית. אלא שעכשיו התקבלו 2 תלונות נוספות נגדו, ובמשטרה חושדים שהוא תקף בעבר ילדים נוספים. הנהג בשיחה עם חדשות 2: "זה בולשיט, זה סיפור מכור". הנהג שוחרר בסוף השבוע למעצר בית לאחר שבמשטרה חשבו כי החשוד באונס הוא ילד בן 5 עם שם זהה לשלו

פרסום ראשון: לאחר שנהג ההסעות שנחשד באונס ילדה בת 5 שוחרר למעצר בית, מתגלה הערב כי ייתכן והיא אינה הקורבן היחידי למעשיו. שני זוגות הורים נוספים פנו אחרי פרסום המקרה למשטרה והתלוננו: הנהג אנס גם את ילדינו.

החשוד במעשים, בן 56 מהיישוב פרדסיה, שוחרר למעצר בית במפתיע בסוף השבוע לאחר שבמשטרה חשדו כי מי שאנס את הילדה הוא כלל ילד בן 5 עם שם זהה לנהג. אלא שלאחר בדיקה נוספת עלה החשד כי הנהג תקף בעבר גם ילדים נוספים אותם הסיע לבית הספר.

על פי הערכת המשטרה, כבר בימים הקרובים יוגש כתב אישום נגד הנהג. במקביל חוששים כי הפרסום יגרום לבהלה בקרב הורים נוספים שילדיהם נהגו לנסוע ללימודים עם הנהג.

בתגובה לפרסום אמר הנהג לחדשות 2: "לא היה ולא נברא, וזהו.זה בולשיט, זה סיפור מכור,זה סיפר מכור. כי אני יודע שאחרי שהשתחררתי ההורים זומנו לגן, לגננת, ואמרו: כמו סבא שלנו, ולא היה ולא נברא".

הוריה של הילדה הגיעו להתלונן

הפרשה נחשפה לאחר שלתחנת משטרת טייבה הגיעה בשבוע שעבר אם מודאגת, והתלוננה כי בתה סיפרה לה שהוטרדה על ידי נהג ההסעה לבית הספר מספר פעמים. לאחר שנפתחה חקירה בנושא, הצליחו השוטרים לאתר את החשוד, תושב פרדסיה והוא נעצר.

מיכל לוין, קצינת חקירות בתחנת טייבה סיפרה לחדשות 2 באינטרנט: "הזמנו במהירות חוקרת ילדים ממשרד העבודה והרווחה לאחר קבלת התלונה. החוקרת קיימה שיחה ותשאול עם הילדה, ולאחר שהתרשמו כי גרסתה אמינה עצרו את החשוד.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות