נהג ההסעות הקרין פורנו לילדים

לסרט הזה לא ציפו התלמידים: נהג הסעות בן 63 מהצפון חשוד שבמהלך פיזור התלמידים לביתם, הוקרן באוטובוס סרט פורנו לעיניה של ילדה בת 12 אותה הסיע לביתה. הנהג הושעה מעבודתו אבל טוען להגנתו: הדיסק שייך לבן שלי והיה שם פורנו בטעות. טעות תמימה או חינוך רע?

סרטים בהסעות של בנות 12? אילוסטרציה (חדשות 2)

נהג הסעות תלמידים בן 63 מעמק הירדן הושעה מעבודתו לפני כמה שבועות לאחר שהקרין, לטענתו בשוגג, סרט פורנו במהלך נסיעה עם תלמידים באוטובוס.

מחקירת האירוע עולה כי לאחר שפיזר הנהג את התלמידים בבתיהם, הוא נותר לבדו עם אחת הילדות, בת 12, אז החליט להכניס דיסק למערכת הווידאו - אלא שאז התברר שמדובר בסרט פורנוגרפי.

לטענתו של הנהג, לאחר מספר שניות הוא הבחין במה מדובר וסגר את הטלוויזיה. עם זאת, לאחר שהנערה ירדה מההסעה היא מיהרה לספר על המעשה להוריה ואלו הגישו תלונה במשטרה.

לאחר שבמשטרה החרימו את הדיסק ה"חשוד", הם גילו כי אכן מדובר בחומרים פורנוגרפיים. בחקירתו במשטרה טען הנהג שהדיסק שהכניס למערכת היה "שייך לבן שלו", היו שם מספר קטעי וידאו שונים וכי הוא לא ידע כלל שהוא מכיל גם פורנוגרפיה.

חומר החקירה בנושא הועבר לפרקליטות מחוז הצפון ושם יצטרכו להחליט בקרוב אם להגיש כתב אישום נגד הנהג - או שמעשיו היו טעות תמימה ואין כל חשד לפלילים.