מגדל המריחואנה: "זה מזון לתוכי"

שוטרים שערכו חיפוש בביתו של תושב קריית גת בן 66, מצאו 16 שתילים של צמח המריחואנה. כשנשאל לפשר הצמחים, ענה החשוד כי זרע את הזרעים מבלי שידע את זהותם. "רק כשהם גדלו הבנתי שמדובר בקנאביס - אז החלטתי לתת את יתר הזרעים כאוכל לתוכים שלי", אמר לחוקרים

"בשביל התוכים", אילוסטרציה (חדשות 2)

חוקרי משטרה רגילים לשמוע הסברים מוזרים מחשודים שמנסים להסביר את מעשיהם, אך במקרה של תושב קריית גת שנתפס מגדל עציצי מריחואנה בביתו, ניתן הסבר מקורי במיוחד שהצליח להפתיע גם את הבלשים המנוסים.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בלשי המשטרה קיבלו מידע על תושב העיר שמגדל שיחי מריחואנה בביתו. בעקבות המידע השוטרים הגיעו לדירתו וגילו בדירה לא פחות מ-16 שתילים של צמח הקנאביס. אך יותר מכל השוטרים הופתעו לשמוע שהצמחים מיועדים ללקוח מיוחד - התוכי שמגדל בעל הדירה.

לדבריו, הוא קיבל את הזרעים לידיו מבלי שידע את זהותם והחליט לזרוע אותם. רק כאשר הצמחים גדלו הבין שמדובר במריחואנה. "אחרי שהבנתי שאלו זרעי מריחואנה, החלטתי לתת אותם לתוכי, שיהנה מהזרעים", סיפר לחוקרים.

השוטרים לא השתכנעו ועיכבו את החשוד בן ה-66 לחקירה. לאחר שנחקר התברר שאין לו עבר פלילי, והוא שוחרר לביתו. באשר לתוכי המסומם, הוא ממשיך להתעופף חופשי ומאושר בדירה.

 לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות