אשדוד: אדם פרץ לדירה והוכה על ידי בעליה

באשדוד לוקחים את החוק לידיים: בעל דירה שזיהה בעזרת מצלמות אבטחה אדם שפרץ לדירתו קבע איתו פגישה בעיר. כשהגיע הפורץ לפגישה הוא הותקף על ידי בעל הדירה ועוד ארבעה מחבריו, שגרמו לו חבלות חמורות וגרמו לאשפוזו בבית החולים. החשודים בתגובה: הוא פרץ לדירה ולכן הגיע לו

אלימות באשדוד, אילוסטרציה (חדשות 2)

למה בכלל לקרוא למשטרה כשאפשר לקחת את החוק לידיים? חמישה צעירים מאשדוד החליטו להעניש אדם שפרץ לביתו של אחד מהם. אך במקום לגשת לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה כנגדו כמו נגד על אזרח רגיל, החליטו החמישה לטפל בו בדרך שונה: הם טיפלו בו אישית, ובאלימות.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצעירים זיהו את מי שלכאורה פרץ לדירת חברם באמצעות מצלמות האבטחה שהיו מותקנות בדירה. לאחר שזיהו אותו, החליטו החמישה לקבוע איתו פגישה בעיר, וכאשר הגיע הגנב לפגישה, תקפו אותו החמישה בצורה אכזרית. החמישה גרמו לו לחבלות קשות והצעיר בן ה-28 פונה לבית החולים במצב בינוני עם שברים בצלעות.

בחקירתם סירבו החשודים לקחת אחריות על מעשיהם והצדיקו את התקיפה בכך שהצעיר שאותו הכו גנב מחברם רכוש רב. עד שיוחלט מי התחיל קודם נמצאים הצעירים במעצר בית. בקרוב יוגש נגדם כתב אישום בגין קשירת קשר לביצוע פשע וחבלה בנסיבות מחמירות.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות