התוצאות חושפות: הארוס של עדי ז"ל שתה ונהג

תוצאות הבדיקה מהתאונה הקטלנית שבה נהרגה עדי פרץ ז"ל מוכיחות חד משמעית: ארוסה, חגי דנינו שישיב מאחורי ההגה בזמן התאונה, נהג תחת השפעת אלכוהול. בעקבות הממצאים הוא נלקח מביה"ח – היישר למעצר

התאונה הקטלנית שבה נהרגה עדי פרץ ז"ל בפלמחים יכולה הייתה להימנע בקלות, כך מתברר היום מתוצאות בדיקות הדם שנלקחו מארוסה חגי דנינו, שנהג בזמן התאונה. תוצאות הבדיקה המשטרתית מגלות שדנינו נהג תחת השפעת אלכוהול.

עם קבלת תוצאות הבדיקה, דנינו נלקח מבית החולים למעצר, ומשם למעצר. צוות החקירה בפיקודו של ראש לשכת אגף התנועה במרחב השפלה רב פקד שי מזרחי, יביא אותו ביום חמישי להארכת מעצר נוספת שבה יגישו הצהרת תובע. בימים שלאחר מכן יוגש כתב אישום נגדו בגין הריגה.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני אוהבת אותך חגי" - אלו היו מילותיה האחרונות של עדי פרץ ז"ל בת ה-23, רגע לפני שמתה בתאונת הדרכים הקטלנית שאירעה ביום רביעי האחרון סמוך לפלמחים. בן-זוגה, חגי דנינו, מי שנהג ברכב כשהוא בפסילת רישיון ונמלט מהמחסום המשטרתי, צפוי להיות מואשם בהריגתה של עדי ז"ל.

דנינו, תושב יבנה בן 27, סיפר בסוף השבוע למקורביו לראשונה ממיטת בית החולים בה הוא מאושפז בעקבות התאונה, כי הדבר האחרון שאמרה לו עדי לפני שעצמה עיניים היה: "אני אוהבת אותך". לדבריו של חגי, מדובר באסון גדול במיוחד עבורו מכיוון שהשניים היו אמורים להינשא בשבועות הקרובים.

סניגורו של דנינו מטעם הסניגוריה הציבורית, עו"ד שי גלעד, סיפר לחדשות 2 כי מדובר בטרגדיה כפולה לשתי המשפחות. "עדי עזבה לאחרונה את בית משפחתה לאחר שהוריה, ואביה בעיקר, לא ראו בעין יפה את הקשר בין השניים", אמר עורך הדין, והוסיף כי אביה של עדי אף ניתק עימה את הקשר לחלוטין.

מסתמן: כתב אישום כבר בשבוע הבא

למרבה הצער, דווקא אביה של עדי, שניתק עמה את הקשר, הוא זה שזומן למשטרה כדי לזהות את גופת בתו לאחר ההתנגשות הקטלנית בין כלי הרכב. רב פקד שי מזרחי, מפקד אגף התנועה במרחב השפלה, אמר היום כי כבר גובשו די ראיות כדי להגיש הצהרת תובע נגד דנינו לקראת כתב אישום נגדו, ככל הנראה באשמת הריגה.

ברח ממחסום משטרתי - והתנגש ברכב שבא מולו

המשטרה מתכוונת להגיש כבר בשבוע הבא הצהרת תובע נגד הנהג החשוד שהביא למותה של עדי  בתאונת דרכים סמוך לפלמחים, כשהמשמעות היא כתב אישום בתוך ימים ספורים בלבד. מחקירת התאונה עולה כי הנהג חשוד שגרם לתאונה לאחר שנמלט ממחסום משטרתי בכביש 4311. על פי הערכה, הוא היה שיכור וללא רישיון נהיגה בתוקף. על פי החשד, הנהג נסע במכוניתו סמוך ליציאה מחוף פלמחים, אולם כאשר סימנו לו מתנדבי אגף התנועה לעצור לבדיקה - הוא המשיך בנסיעתו והתחמק מהם.

כמה מאות מטרים לאחר מכן, סטה הנהג ממסלול נסיעתו והתנגש מרכב שבא ממול. בתאונה נהרגה עדי פרץ ז"ל, בת 23 מקריית גת, ואילו הנהג נפצע באורח קשה, ונפגעו גם אם ובנה התינוק בן 10 חודשים שנסעו במסלול אליו סטה הנהג.

זוהי לא הפעם הראשונה בה טרגדיות של תאונות דרכים פוקדות את בני משפחת פרץ. אביה של עדי, איבד את אביו - סבה של עדי - כשהיה בן 12 בלבד, בתאונת דרכים לאחר שמשאית התנגשה בו בזמן שנסע ברכב ליד צומת ביל"ו. 

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות