חשד: מטפלת הכתה פעוט בן 11 חודשים

עוד פרשה חמורה של התעללות בפעוטות: מטפלת בת 64 נעצרה לאחר שתועדה במצלמות אבטחה מכה פעוט כבן 11 חודשים. אביו של הפעוט צפה בתמונות הקשות והגיש תלונה נגדה למשטרה. למרות החשדות, ביקשה המשטרה לשחרר את המטפלת למעצר בית

לאחר שנחשף הבוקר כי אם תושבת יבנה איימה להשליך את בנה מחלון ביתה שבקומה הרביעית, עצרה משטרת תל אביב מטפלת בת 64, תושבת אחת מערי המרכז, בחשד שהתעללה בפעוט חסר ישע בן 11 חודשים.

הפרשה נחשפה לאחר שאביו של הפעוט הבחין בסימני אלימות על גופו. הוא חשד כי המטפלת היא זו שנהגה להכות את תינוקו ולכן התקין מצלמות אבטחה בביתו. מצלמות האבטחה תיעדו את מעשיה של המטפלת, מה שהביא את האב להתלונן במשטרה. למרות החשדות נגד המטפלת, ביקשה המשטרה מבית המשפט לשחרר אותה למעצר בית.

יבנה: אם איימה - "אזרוק את התינוק מהחלון"

חשד לעוד מקרה מזעזע של אלימות במשפחה התרחש ביבנה. על פי החשד, איימה אם כבת 40 להשליך את תינוקה בן שמונת החודשים מהחלון ביתם שבקומה הרביעית. אביו של התינוק הגיע לתחנת המשטרה והתלונן כי האם החזיקה את התינוק בין שמיים לארץ ואיימה לזרוק אותו לאחר ויכוח שפרץ ביניהם.

האם עוכבה לחקירה, במהלכה אף נערך עימות בינה לבין בן זוגה. לאחר העימות החליטו חוקרי המשטרה כי ישנה עילה להחזיקה במעצר, על אף שלחשודה אין עבר פלילי. לאחר מעצרה הועבר התינוק לידי רשויות הרווחה בעיר, ומאוחר יותר היום ידון בית המשפט השלום בראשון לציון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרה.

דוברת מרחב שפלה במשטרה רפ"ק לאה זוהר, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי בעקבות החשדות החמורים, צפויה הפרקליטות להגיש כבר היום כתב אישום כנגד האם.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות