המורה החשודה שניהלה רומן עם תלמידה: "היה ביננו רק קשר חברי קרוב"

בית המשפט האריך ביומיים את מעצרה של המורה החשודה שניהלה רומן עם אחת מתלמידה. למרות האשמות הקשות מכחישה המורה את המיוחס לה וטוענת כי היה ביניהן רק קשר חברי קרוב

בית משפט השלום בקריות האריך ביומיים את מעצרה של המורה החשודה שקיימה רומן עם תלמידה בת 15. בחקירתה הראשונית הכחישה המורה את המיוחס לה, וטענה: היה ביננו רק קשר חברי קרוב.

המורה, תושבת הקריות בת 50, חשודה בבעילה אסורה בהסכמה של הנערה אותה לימדה. לטענת התלמידה, שהתלוננה במשטרה עם הוריה, השתיים ניהלו מערכת יחסים לאורך לא פחות משלוש שנים. במהלך חקירתה של המורה בתחנת המשטרה היא הכחישה את האשמות המיוחסות לה.

סגן דובר עיריית חיפה, רוני גרוסמן, סיפר לחדשות 2 באינטרנט, כי הצעירה מטופלת בעקבות המקרה על ידי שירותי הרווחה והשירות הפסיכולוגי, וכי היא ומשפחתה מקבלים תמיכה, סיוע וליווי אישי.

הוריה של הצעירה דחקו בה להתלונן

המורה החשודה היא בת 50, אם חד הורית לילדה אחת, המתגוררת באותו אזור של הצעירה. על פי החשד, המורה והתלמידה הכירו לפני שלוש שנים, בזמן שהנערה הגיעה לכיתה ז' בבית הספר, ומאז הן מקיימות מערכת יחסים זוגית.

הסיפור נחשף לאחר שתלמידים בבית הספר שמעו ככל הנראה על הרומן הסודי. במהירות התפשטה השמועה, שהגיעה עד להנהלה ולמורים נוספים שמיהרו ליידע את הוריה של הנערה. לאחר שהפצירו בה הוריה פנתה התלמידה בליווים לתחנת המשטרה כדי להגיש תלונה בנושא.

בעקבות הגשת התלונה נעצרה המורה על ידי המשטרה והובאה לחקירה מיידית בחשד לביצוע המעשה החמור. בשל רצון לשמור על פרטיות המתלוננת לא נמסרו כל פרטים מזהים על בית הספר בה מלמדת המורה החשודה.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות