קיסריה: גבר בן 55 נמצא מת כשהוא ירוי בגבו

צוות מד"א הוזעק לפנות בוקר לפארק התעשיות בקיסריה בעקבות דיווח על גבר בן 55 שנמצא ירוי בגבו, ונאלץ לקבוע את מותו במקום. הנרצח עבד כמאבטח במפעל "לפידות" בפארק התעשיות. המשטרה פתחה בחקירת הרצח, כשכל כיווני החקירה נבדקים. בליל שישי נרצח צעיר בתל-אביב במכות אבן במהלך קטטה

בפארק התעשיות קיסריה, סמוך למפעל לפידות, נמצא הבוקר גבר בן 55 ללא רוח חיים כשהוא ירוי בגבו. מדובר בתושב חדרה שעבד כמאבטח במקום. צוות מד"א שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותו של האיש. משטרת חדרה פתחה בחקירה כדי לברר את נסיבות הרצח.

דובר מד"א, זכי הלר, מסר לחדשות 2 באינטרנט כי צוות מד"א הגיע למקום לאחר שהוזעק על ידי אזרחים שגילו את גופתו של האיש כשהוא ירוי בפלג גופו העליון. "לצוות לא נותר דבר לעשות והוא נאלץ לקבוע את מותו של האיש במקום", הוסיף דובר מד"א.

בזירת האירוע לא נמצאו סימני מאבק מלבד סימני הירי על גופו של הנרצח, ובמשטרה מנסים להבין כעת אם מדובר בשוד שהסתבך או ברצח על רקע פלילי או לאומני. "בשלב זה כל כיווני החקירה נבדקים וכל האופציות פתוחות מבחינתנו", אמר הבוקר מפקד משטרת חדרה, סנ"צ בני הרנס, בזירת הרצח, "זו רק ההתחלה של החקירה ויש לנו הרבה דברים לבדוק". חקירת הרצח הוטלה על ימ"ר חוף.

עוד בסוף השבוע: רצח בת"א, דקירה בבר ברמלה

אתמול בלילה נפצע צעיר בשנות ה-30 לחייו באורח בינוני לאחר שגרונו שוסף שעה שישב בבר ברמלה. הוא פונה לאחר קבלת טיפול ראשוני לבית החולים אסף הרופא. המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה.

האירוע התרחש אמש בשעה שהצעיר בילה בבר, כשלפתע נכנס אלמוני ושיסף את גרונו באמצעות סכין. הנדקר התמוטט לרצפה, ואילו התוקף נמלט במהירות מזירת האירוע. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה, כי האדם שגרונו שוסף אינו מוכר למשטרה, וההערכות הן כי לא מדובר באירוע על רקע סכסוך בין עבריינים. עם זאת, במשטרה הבהירו הערב כי נסיבות המקרה נבדקות.

קטטה אחרת שהחלה במועדון ברחוב קרליבך בתל אביב בליל שבת, הסתיימה ברצח של בליין בן שלושים ושש המוכר למשטרה מתחום עבירות האלימות. בקטטה נפצעו עוד שני בני אדם באורח בינוני וקל. עדי ראייה סיפרו כי הנרצח הוכה בראשו באמצעות לבנה, וככל הנראה הרוצח נמלט.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות