יצא לבלות במכוניתו - ונשדד ברמזור

משטרת רחובות עצרה הלילה כנופיית שודדי רכב שביצעו סדרת מעשי שוד וניסיון שוד במקומות הבילוי של רחובות. אחד המבלים שעצר עם מכוניתו ברמזור בעיר, נשדד באיומי סכין ורכבו נלקח ממנו. צעירה אחרת פגשה אחד מחברי הכנופייה שהמתין לה באוטו שחנה ליד מועדון בעיר

המרדף הסתיים במעצר, ארכיון (חדשות 2)

משטרת רחובות עסקה הלילה במרדף אחר כנופיית שודדי רכב שהטילה אימה על המבלים בעיר. לפנות בוקר נעצרו שניים מחברי הכנופייה, שעה שהציתו רכב בעיר.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

הדיווח הראשון התקבל מצעיר שנסע במכוניתו באחד הרחובות בעיר. כשהגיע לרמזור עצר את הרכב והמתין לאור שיתחלף לירוק. חברי הכנופייה ניצלו על פי החשד את המצב והתנפלו על המכונית, כשהם מאיימים על הצעיר בסכין.

השלושה נמלטו מהמקום עם מכוניתו של הצעיר, כשהם משאירים את הנהג המבוהל על הכביש. במהלך הסריקות אחריהם, התקבל דיווח נוסף במשטרה מצעירה שהייתה עדה לניסיון שוד סמוך למועדון השיבר בעיר.

לדבריה, כשהגיע למכוניתה שחנתה מחוץ למועדון, אחד הצעירים המתין לה ברכב ואיים עליה באמצעות סכין תוך שהוא מורה לה להתרחק ממנו. מסיבה שעדיין נבדקת, הוא החליט להימלט מהמקום בריצה, כשהוא מותיר את הרכב במקומו.

בסופו של דבר, דיווח נוסף הוביל את השוטרים לקיבוץ שילר הסמוך לרחובות - שם נצפו שלושה צעירים שנמלטו מרכב שעולה באש. בתום מרדף קצר, נעצרו שניים מהם ונלקחו לחקירה. אחד העצורים אף הודה בכל המעשים. בדיקת המשטרה העלתה שהרכב השרוף שייך למתלונן הראשון שנשדד. עם צאת השבת יובאו החשודים לבית משפט השלום בעיר לצורך הארכת מעצרם.

הלילה: חשד לרצח מחוץ למועדון בת"א

סמוך לשעה 03:30 התקבלה במוקד החירום של מד"א מרחב דן קריאה על שני פצועים במהלך קטטה בתל אביב ברחוב קרליבך. צוות ניידת טיפול נמרץ שהגיע למקום מצא את גופתו של גבר בן 36, ככל הנראה תושב יהוד המוכר למשטרה בתחום עבירות האלימות, כשהוא ללא סימני חיים. מותו נקבע במקום.

שני אנשים נוספים שזהותם עוד אינה ידועה נמצאו במקום כאשר אחד פצוע באורח בינוני והשני פצוע באורח קל. צוות מד"א פינה את הפצועים לבית החולים איכילוב להמשך טיפול רפואי.

עדי ראייה שהיו במקום, ספרו על קטטה שהחלה במועדון "המקום" והסתיימה כמאה מטרים משם לאחר שאדם שזהותו טרם ידועה, חבט בראשו של הנרצח ככל הנראה באמצעות לבנה. כוחות משטרה רבים התפרסו בזירת האירוע, וחקרו בשטח את עדי הראייה בניסיון לאתר את החשוד במעשה - שנמלט מהזירה.

"השתוללות האלימות במועדונים הפכה את מתחמי הבילוי למערב פרוע", אמר הבוקר יו"ר שדולת הצעירים בכנסת, ח"כ אלכס מילר בעקבות הרצח. "יש צורך מיידי בהרחבת סמכויות המאבטחים, הצבת מצלמות באיזורים המועדים לפורענות והידוק שיתוף הפעולה של בעלי הברים עם המשטרה".