גופת אישה נמצאה בצפון, המשפחה: "היא נאכלה ע"י חזירי בר"

צוות מד"א שהוזעק הלילה לשדה ליד טבעון קבע את מותה של אישה בת 35, תושבת הכפר חילף הסמוך, לאחר שעל גופה נמצאו סימני אלימות קשים במיוחד. המשטרה העבירה את הגופה לנתיחה שלאחר המוות ולא פוסלת את האפשרות שמדובר ברצח, אולם קרובי המשפחה טוענים: "חזירי בר אכלו את אמא שלנו"

חשד לרצח בצפון. צילום ארכיון (חדשות 2)

גופתה של אישה כבת 35 שנעדרה מאז יום רביעי, תושבת הכפר חילף הסמוך לטבעון, נמצאה הלילה בשדה סמוך לכפר ועליה סימני אלימות קשים. במשטרה טוענים כי כל כיווני החקירה נבדקים, אך קרובי משפחתה של האישה אומרים: היא נאכלה על ידי חזירי בר.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הגופה נמצאה בשעות הלילה המאוחרות על ידי בן משפחתה של האישה, כשעליה כאמור סימני אלימות קשים. דובר מד"א-כרמל, עופר יעקב, מסר לחדשות 2 כי "בשעה 22:35 התקשרו למד"א קרובי משפחתה של הנעדרת, ומסרו שהיא נמצאה בשדות ליד הכפר חילף ללא רוח חיים".

"לצוות הטיפול הנמרץ שהגיע למקום לא נותר אלא לקבוע את מותה של האישה", הוסיף עוד איש מד"א וסיפר כי "לפי מצב הגופה, נראה שהאישה מתה זמן רב לפני שגופתה נמצאה".

במשטרה לא פוסלים את האפשרות שמדובר ברצח, והעבירו את הגופה לנתיחה שלאחר המוות במכון לרפואה משפטית באבו-כביר. לעומת זאת, קרובי משפחתה של האישה סיפרו לחדשות 2 כי הם הודיעו למשטרה על היעדרותה של אם המשפחה כבר לפני יומיים, וכי "היא נאכלה על ידי חזירי בר בשדות", אם כי לא ברור אם האישה נרצחה קודם לכן.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות