החשד: הריגה, נהיגה תחת השפעת סמים ושיבוש הליכי חקירה

יסמין אבו-קמר בת ה-23, שדרסה אתמול למוות שתי הולכות רגל שחצו את הכביש במעבר חציה, חשודה גם בהריגה - כך טען היום נציג המשטרה בדיון בבית המשפט השלום בחיפה, בסיומו הוארך מעצרה של הנהגת ב-24 שעות נוספות. היא עדיין מאושפזת בבית החולים

בית משפט השלום בחיפה האריך היום ב-24 שעות את מעצרה של יסמין אבו-קמר, הנהגת בת ה-23 שדרסה אתמול למוות בקריות שתי הולכות רגל שחצו את הכביש במעבר חציה. אבו-קמר חשודה בסעיפים של הריגה, נהיגה תחת השפעת סמים ושיבוש הליכי חקירה. הדיון היום בבית המשפט התנהל ללא נוכחותה של הנהגת החשודה, המאושפזת עדיין בבית החולים רמב"ם.

אבו-קמר דרסה למוות אתמול בשעות הצהריים את אולגה גרסימוב (54) ואת אלה ניסנוב (61), שחצו את הכביש במעבר חצייה בשכונת קריית שמואל בקריית ים. בתחילה חשדו השוטרים כי ברכב נהג אדם נוסף, שנמלט מזירת האירוע, אולם בהמשך התברר כי אבו-קמר, שלא הפסיקה למרר בבכי לאחר התאונה, היא שנהגה ברכב.

להערכת בוחני התנועה של המשטרה, אבו-קמר נהגה במהירות מופרזת ועברה באור אדום. יתרה מזאת, בהמשך התברר כי היא אף נוהגת בפסילת רישיון, ובדמה נמצאו שרידי סם מסוג הרואין, קוקאין וכן תחליף סם מסוג מתדון.

הבוקר: הולכת רגל בת 20 נפצעה קשה באשדוד

רק אתמול נדרסו למוות שתי הולכות רגל בקריות, והבוקר שוב: הולכת רגל נפצעה באורח קשה בראשה לאחר שנפגעה ממכונית חולפת באשדוד.

התאונה התרחשה סביב השעה 10:00 הבוקר ברחוב הרצל באשדוד, כשרכב פרטי פגע בצעירה כבת 20 שחצתה את הכביש שלא במעבר חציה. עדי ראייה לתאונה הזעיקו צוות של מד"א-לכיש שפינה את הצעירה במצב קשה כשהיא מחוסרת הכרה ומונשמת עם פגיעת ראש, פגיעה רב מערכתית וחבלות קשות בגפיים התחתונות, לבית החולים "קפלן" ברחובות.

דובר אגף התנועה במשטרה, רפ"ק יגאל הבשור, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי נפתחה חקירה בנושא כדי לברר את נסיבות התאונה. הנהג הפוגע עוכב גם הוא לחקירה בתחנת המשטרה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק