התאונה בקריית ים: הנהגת הדורסת נהגה ללא רישיון

חקירת התאונה הקשה בה קיפחו את חייהן שתי הולכות רגל: הנהגת הדורסת יסמין אבו-קמר (23) נהגה ללא רישיון בתוקף, ובמשטרה חושדים כי אף הייתה תחת השפעת סמים. עדיין לא ברור האם הנהגת עברה באדום או לא

חקירת תאונת הדרכים הקטלנית בקריית ים מסתעפת: מבדיקת המשטרה עולה כי הנהגת אשר על פי החשד דרסה למוות שתי הולכות רגל שחצו את הכביש במעבר חצייה, נסעה ללא רישיון בתוקף. הנהגת, שנפצעה קל בתאונה, פונתה לבית החולים שם נעצרה על ידי השוטרים.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים בפייסבוק מחדשות 2?

בשעות אחר הצהריים הותר לפרסום שמה של אחת ההרוגות בתאונת הדרכים הקשה בקריית ים. אלה ניסנוב (61), תושבת חיפה, היא אחת הולכות הרגל שנפגעה מהרכב ונהרגה בתאונה. שמה של הולכת הרגל השנייה שנהרגה עדיין לא הותר לפרסום.

החשודה בדריסה, יסמין אבו-קמר בת 23 מחיפה, תובא היום לחקירה בתחנת המשטרה, שם ייבדק האם נהגה תחת השפעת סם בזמן שפגעה בנשים. טרם ברור אם הנהגת היא זאת שפרצה לכביש ברמזור אדום, אך על פי הערכת המשטרה היא האחראית לאירוע הטרגי.

בשעות הצהריים נדרסו למוות שתי הולכות רגל בנות 54 ו-60, בשעה שחצו את הכביש במעבר חצייה בקריית ים. למרות דיווחים על נהג שנמלט מהרכב לאחר האירוע, עדי ראייה בזירת התאונה סיפרו למשטרה כי אבו-קמר שישבה ברכב היא זו שפגעה בנשים וגרמה למותן.

אתמול: נמלט מהשוטרים והרג את חברתו

רק אתמול נהרגה בתאונת דרכים סמוך לפלמחים עדי פרץ ז"ל, בת 23. נהג הרכב בו ישבה עדי נסע ככל הנראה כשהוא ללא רישיון בתוקף ותחת השפעת אלכוהול, ונמלט משוטרים שהורו לו לעצור במהלך מחסום מזדמן שערכו.

כעבור כמה מאות מטרים סטה נהג הרכב ממסלולו והתנגש בעוצמה במכונית שהגיעה בנתיב הנגדי. בתאונה נהרגה עדי במקום, נהג הרכב נפצע קשה, ואם ותינוקה בן 10 חודשים שהיו ברכב השני נפצעו באורח קל.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות