גנב רכב – עם אם ותינוק בתוכו

תושייתה של אם מנעה טרגדיה גדולה: רכב ישראלי נכנס לתחנת דלק בכפר חיזמא, צפונית לירושלים. במהלך התידלוק נכנס לפתע גנב לרכב ונמלט מהמקום – כשהאם והתינוק בן השנה בתוכו. האישה התעמתה עם הגנב שאף דקר אותה בידה, והגנב התנגש במעקה הבטיחות ונמלט מהמקום רגלית. כוחות גדולים של צבא ומשטרה פתחו במצוד אחר הגנב

אם ובנה הפעוטה ניצלו בנס: שודד פלסטיני נכנס לתוך רכב ישראלי שעצר בתחנת דלק בכפר ערבי צפונית לירושלים. לאחר שהחל בנסיעה גילה כי במכונית ישבו אישה ותינוק בן שנה. לאחר מאבק שהתפתח בין האישה לשודד התנגש הרכב במעקה בטיחות, והחשוד במעשה נמלט מהמקום.

האירוע התרחש בכפר חיזמא הנמצא סמוך לירושלים. מחקירה ראשונית עולה כי אב המשפחה השאיר את הרכב פתוח בזמן שעצר בתחנת הדלק, והאם והתינוק שהיו עימו נשארו לחכות ברכב. לפתע, הגיח השודד שנכנס למושב הנהג והחל בנסיעה.

האם אינה נבהלה, והחלה להתעמת עם השודד תוך כדי נסיעה. במהלך המאבק ביניהם הוא אף הוציא סכין, דקר אותה בידה ופצע אותה קל. כעבור זמן קצר איבד הנהג ככל הנראה את השליטה על הרכב, והתנגש במעקה בטיחות. לאחר התאונה הוא יצא מהרכב ונמלט לכיוון הכפר ענאתא.

מחקירה ראשונית עולה כי האם ניסתה לחייג לבעלה מהטלפון הנייד שהיה ברשותה, אך הקו התנתק. במהלך הנסיעה זיהה נהג שנסע לצד הרכב כי האישה נמצאת במצוקה, וניסה לפגוע במכונית קלות כדי להסית אותה הצידה. לבסוף כאמור, פגע הרכב במעקה הבטיחות וכך נעצר. כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום ופתחו בסריקות אחר החשוד.

לפני כחודש: נגנב רכב עם פעוטה

@002003לפני פחות מחודש רכב בו ישבה פעוטה בת שלוש נגנב בדרום הר גילה. רק בזכות האיתורן שהיה במכונית הצליחה המשטרה לאתר את הרכב ליד בית לחם. הפעוטה נמצאה בריאה ושלמה.

מחקירה ראשונית עולה כי הרקע למעשה היה ככל הנראה פלילי. החשד הוא כי אלמוני נכנס לרכב של עובד בקק"ל ונמלט איתו, מבלי שהבחין בילדה בת שלוש שישבה במושב האחורי. כוחות ביטחון רבים הוקפצו לאזור במטרה לאתר את הרכב הגנוב. לבסוף, הצליחו השוטרים לאתר את הרכב סמוך למגרש כדורגל בכפר אל-חאדר שבדרך לגוש עציון בו נמצאה הילדה בריאה ושלמה.