חשד: בנקאית מעלה בכספי לקוחות - והתאבדה

שוטרים שהוזעקו לרכב בו נמצאה אישה ללא רוח חיים חשבו תחילה שמדובר באירוע פלילי, אך בהמשך מצאו מכתב התאבדות. בעקבות תלונות שהוגשו על ידי בנק לאומי ועל ידי אזרחים, האישה הייתה אמורה להעצר מחר בחשד לגניבת כספי לקוחות הבנק

מעלה בכספי הבנק והתאבדה (חדשות 2)

אישה העובדת בבנק לאומי בטייבה, שהייתה אמורה להיעצר מחר - שמה היום קץ לחייה. על פי החשד, האישה מעלה בכספי הבנק ולקוחותיו בהיקף של כחצי מיליון שקלים. כוחות מד"א ירקון קיבלו קריאה כי אישה נמצאה ברכבה ללא רוח חיים והם קבעו את מותה.

שוטרי משטרת כפר סבא בפיקודו של רפ"ק רועי שהגיעו לזירת האירוע חשבו תחילה שמדובר באירוע פלילי. בהמשך הם מצאו מכתב התאבדות.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"בסביבות השעה 15:00 התקבל דיווח במגן דוד אדום ירקון על אישה בת 40 שנמצאה בתוך רכב בכניסה לבית העלמין החדש במזרח העיר", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מיקי כפרי דובר מגן דוד אדום במרחב ירקון. "צוות טיפול נמרץ קבע את מותה בעזרת רופא והעניין הועבר לטיפול המשטרה".

עדי ראייה דיווחו שגופת האישה נמצאה שרופה במכונית שעמדה בסמוך לבית החולים. קרוביה של האישה דיווחו על היעלמותה למשטרה, שפתחה בחיפושים אחריה משעות הבוקר. כעבור שעות של חיפושים, היא נמצאה כאמור ללא רוח חיים.