עצור רביעי בחשד לרצח ולדימיר אנדיצ'קו באשדוד

המשטרה עצרה היום אדם נוסף בחשד לרצח ולדימיר אנדיצ'קו באשדוד, במוצאי השבת שעברה. בתום חקירה במהלך היום הוא יובא להארכת מעצר בצאת השבת. השבוע הסגיר עצמו למשטרה צעיר בן 18 שנחשד במעורבות ברצח

חשוד נוסף נעצר, ארכיון (חדשות 2)

במשטרה ממשיכים לחקור את רצח ולדימיר אנדיצ'קו בדקירות סכין בשבת שעברה. היום נעצר חשוד נוסף במעורבות ברצח, רביעי במספר. במהלך היום תימשך חקירתו ובצאת השבת הוא יובא להארכת מעצר בבית המשפט בקריית גת.

השבוע הסגיר עצמו איתמר דהאן (18) למשטרה, לאחר שהיה מבוקש בגין חשד למעורבות ברצח. מעצרו הוארך בשישה ימים בבית משפט השלום באשקלון, אולם עדיין לא ידוע מה גרם לו להסגיר את עצמו למשטרה.

"לא מסכימים לומר מה חלקו"

עורך דינו של דהאן הכחיש את המיוחס לו. "הם טוענים שהוא מעורב ברצח, במשטרה לא מסכימים לומר מה היה חלקו", אמר השבוע. "בית המשפט ציין כי ישנו יסוד לחשדות נגדו, אך האריך את מעצרו רק בשישה ימים". לדברי העו"ד החשוד התייצב יחד עם אביו בתחנה, וכעת שומר על זכות השתיקה.

ולדימיר אנדיצ'נקו, כבן 30, נרצח בשבת שעברה מדקירה בחזהו ברחוב נחל שורק באשדוד. צוות מד"א-לכיש שהוזעק למקום פינה אותו תחילה במצב אנוש מזירת האירוע, אולם נסיונות ההחייאה בדרך לבית החולים לא צלחו - ורופא מד"א נאלץ לקבוע את מותו.

הצטרפו לערוץ החדשות: כל יום החל מ-9 בבוקר בשידור חי

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק