ניסיון חיסול בנתניה לעבר בן משפחת אבוטבול

אלמונים פתחו בירי לעבר אחיינו של צ'רלי אבוטבול בנתניה. למרבה המזל איש לא נפגע ולא נגרם נזק. כוחות הצלה שהגיעו למקום ניסו לפנות את האדם שהיה ככל הנראה מטרת החיסול - אך הוא סירב להתפנות

שוטרים בסריקות, ארכיון (חדשות 2)

ניסיון חיסול כושל בנתניה: בשבוע שבו הורשעו רוצחיה של מרגריטה לאוטין ז"ל, משפחות הפשע ממשיכות לנהל את חשבונותיהן בפומבי ולסכן אזרחים תמימים. לדברי המשטרה, מטרת החיסול הערב היתה אחיינו של צ'רלי אבוטבול, שנחשב לאחד מראשי משפחת הפשע החזקה בעיר ומהחזקות בישראל.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשעות הערב נורו מספר יריות ברחוב סוקולוב בנתניה לעבר עבריין מוכר שהינו קרוב משפחה של משפחת אבוטבול, שהינה אחת ממשפחות הפשע המוכרות בעיר. כוחות מגן דוד שהגיעו למקום ניסו לפנות את אותו אדם, שהינו עבריין המוכר למשטרה, לקבלת טיפול רפואי, אך הוא סירב להתפנות לבית החולים.

הערכה: ניסיון לחיסול חשבונות בעולם התחתון

משטרת נתניה פתחה בחקירה לבירור המניעים לירי, אולם טרם נעצרו חשודים במעשה. החוקרים בודקים את כל כיווני החקירה , כשהעיקרי בהם הוא שמדובר בניסיון לחיסול חשבונות מצד אויבים של משפחת אבוטבול, ששולטת בעולם הפשע בנתניה.

צ'רלי אבוטבול הוא אחד מראשי משפחת הפשע אבוטבול, הנחשבת לאחת הגדולות והמוכרות ביותר בישראל. בשנת 2002 נרצח אחיו של צ'רלי, פליקס אבוטבול, מי שנחשב לראש המשפחה ולאחד האנשים החזקים בעולם התחתון בישראל. הוא חוסל מירי של מתנקש סמוך לקזינו שבבעלות המשפחה בפראג.

אחרי הרצח השתלטו על עסקי המשפחה שני בניו של פליקס, אסי ופרנסואה והאח צ'רלי, שבבעלותו מועדון ה"רויאל קלאב" בכיכר העצמות בנתניה. בבעלות המשפחה נמצאות גם מספר ספינות הימורים באילת, משרדים להלוואת כספים, ומספר מסעדות ובתי מאפה בנתניה.