מורה נעצרה בחשד להתעללות והרעבת בנה

משטרת נתניה עצרה בלילה מורה בבית ספר תיכון בת 42 בחשד שנהגה להרעיב ולהכות את בנה בן ה-10. שוטרים אשר הגיעו לדירת המשפחה מצאו את הילד כשהוא רעב, חבול ומדמם מראשו. מעצרה הוארך היום ב-4 ימים

מורה חשודה שהרעיבה והכתה. אילוסטרציה (shutterstock)

חשד למקרה התעללות חמור בילדים: מורה בת 42 מנתניה נעצרה אתמול בחשד להתעללות בבנה הקטן בן ה-10, כדי "לחנכו". שוטרים שהוזעקו בלילה לבית המשפחה בעקבות רעש שפרץ מהדירה, מצאו באחד החדרים את הילד כשהוא חבול ומדמם בראשו. מעצרה של האם הוארך היום ב-4 ימים.

שוטרי תחנת נתניה הגיעו בסביבות השעה 2:00 בלילה לדירת המשפחה בנתניה. מהמקום נשמעה מוסיקה רועשת, ולאחר שדפקו על הדלת וביקשו להיכנס נתקלו השוטרים בסירוב. לאחר שאיימו כי יפרצו את דלת הדירה, הכניסה האם את השוטרים.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

לאחר סריקה מיהרה שביצעו בחדרי הבית, הבחינו השוטרים בשני ילדים, בן 14 ובן 10, כשהצעיר חבול כולו ומדמם מראשו. ההורים אמרו תחילה להגנתם כי הילד נפצע בנפילה מהאופניים אך למרות זאת החליטו השוטרים לעכב את בני המשפחה לחקירה בתחנת המשטרה.

"הגבירה את המוסיקה כדי שלא ישמעו"

בחקירתה סיפרה האם, העובדת כמורת תיכון, כי הוציאה את בנה הצעיר ממסגרת הלימודים בשנה שעברה כדי לחנך אותו בבית. בנוסף הודתה כי נהגה להכות את אותו במספר הזדמנויות שונות כדי חנכו, וציינה: "חושך שבטו שונא בנו".

מפקד תחנת נתניה , סנ"צ עמי אשד סיפר לחדשות 2 באינטרנט, כי מחקירה ראשונית של המקרה עולה שהאם נהגה לשים מוסיקה רועשת כדי שהשכנים לא יוכלו לשמוע את המתרחש בין כותלי הדירה. אשד הוסיף כי בעלה של האישה אינו חשוד במעורבות במעשים והוא שוחרר בתום חקירה למעצר בית.

בעקבות חשיפת המקרה הוצא הבן הצעיר מחזקתם של ההורים. בנוסף, צפויים ילדי המשפחה לעבור תשאול על ידי חוקרי משרד העבודה והרווחה כדי לשפוך אור נוסף על הפרשה.