חשד: רצח על רקע הצעת נישואים

צוות מד"א לכיש שהגיב לקריאה על גופה בדירה ברחוב הרצוג באשדוד מצא את גופתה של אישה, עובדת זרה מאריתריאה בת 30, כאשר היא דקורה בכל חלקי גופה. המשטרה עצרה חשוד ברצח

האישה הייתה דקורה בכל חלקי גופה (גטי)

גופתה של עובדת זרה בת 30 מאריתריאה נמצאה הלילה בדירה ברחוב הרצוג באשדוד כשעליה סימני אלימות קשים ופצעי דקירה בכל חלקי גופה. משטרת אשדוד עצרה עובד זר מאריתריאה, בן 31, בחשד לביצוע המעשה.

סמוך לשעה 01:00 התקבלה קריאה במוקד מד"א לכיש על הגופה שנמצאה בדירה. ניידת טיפול נמרץ שהגיעה למקום מצאה את האישה כשהיא כבר ללא רוח חיים. רופא מד"א נאלץ לקבוע את מותה במקום והדיווח הועבר למשטרה שהגיעה אף היא לזירה. על פי החשד, נרצחה האישה, שזהותה לא מוכרת למשטרה, על ידי העובד הזר.

ככל הנראה רצח הגבר את האישה לאחר שזו סירבה להינשא לו. בחקירתו במשטרה סיפר החשוד כי הכיר את הנרצחת בכפר מגוריו ותיכנן להינשא לה. לצורך כך, הוא עבד שעות רבות על מנת לצבור מספיק כסף להביאה לישראל, אך כאשר הציע לה להינשא לו - סירבה, דבר שהעלה את חמתו. בהמשך היום הוא יובא להארכת מעצרו.

רצח שני באשדוד בשבוע האחרון

בסוף השבוע הקודם נרצח באשדוד ולדמיר אינדנצ'נקו בן 30 בדקירות סכין. צוות של מד"א שהגיע למקום פינה אותו לבית החולים תוך כדי ביצוע מאמצי החייאה, אך מאחר שנדקר בחזהו ונפצע אנושות הוא מת מפצעיו בדרך לבית החולים.

צעיר בן 18 שהיה מבוקש על ידי המשטרה על רציחתו של אינדנצ'נקו הסגיר את עצמו למשטרה. בעזרת עורך דינו הכחיש הצעיר את המיוחס לו אך המשטרה בקשה להאריך את מעצרו. הוא צפוי לעמוד בפני משפטו בקרוב.