שודד הגיע לחקירה עם אותה החולצה שלבש בשוד - ונעצר

העבריין הזה בוודאי סובל ממחסור חמור בחולצות - אחרת אי אפשר להסביר את הסיבה שהובילה אותו להתייצב בחקירתו במשטרה, בחשד לשוד ולשימוש בכרטיס אשראי גנוב, עם אותה החולצה בדיוק שביצע ביום הפשע. העבריין, שייתכן שלא היה מודע לכך שתועד במצלמת האבטחה, זוהה באופן מיידי וכעת צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום נוסף

עבריין לא חכם במיוחד, שחשוד בפריצה לבית בקרית גת ובגניבת כרטיס אשראי, התייצב לחקירתו במשטרה כשהוא לובש את אותה חולצה בדיוק עמה תועד במצלמת האבטחה של כספומט בו עשה שימוש בכרטיס הגנוב - ונעצר.

לפני מספר ימים התקבלה תלונה על פריצה בקריית גת וגניבת כרטיס אשראי. שוטרי תחנת המשטרה בעיר שהחלו בחקירת האירוע עברו בין עשרות כספומטים עד שהצליחו לאתר את זה שממנו בוצעה המשיכה באמצעות הכרטיס הגנוב והפיקו את תמונת החשוד ממצלמת האבטחה.

לאחר שזוהתה תמונתו של החשוד, עלה כי מדובר באסיר המרצה עונש מאסר של שנתיים וחצי על עבירות רכוש, אשר באותו יום היה בחופשה מהכלא, אותה ניצל ככל הנראה לעבירת רכוש נוספת.

לצערו של העבריין, הוא לא זכר כנראה איזו חולצה לבש ביום בו ביצע, לכאורה, את הפשע, והופיע עם אותה חולצה בדיוק לחקירתו. לאחר שהקל על החוקרים את זיהויו, הוא נחקר בגין חשד להתפרצות ובימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום, עובדה שככל הנראה תאריך את תקופת מאסרו ותמנע ממנו לקנות חולצה חדשה.