חשד: נהג הסעות מהשרון אנס בת 5

ילדה בת 5 מיישוב בשרון נפלה על פי החשד קורבן לאונס על ידי נהג הסעות. הפרשה נחשפה לאחר שאמה של הילדה חשדה כי הנהג ביצע בה מעשים מגונים. החשוד, תושב פרדסיה אותר, נעצר ונחקר. הוא יובא היום לדיון הארכת מעצר

נהג הסעות בן 56 נעצר הבוקר בחשד שאנס ילדה בת חמש, תושבת אחד מיישובי השרון. המקרה נחשף בעקבות תלונת אמה של הילדה במשטרה, שהוגשה לאחר שחשדה כי הוא מבצע בבתה מעשים מגונים.

לתחנת משטרת טייבה הגיעה השבוע האם המודאגת, והתלוננה כי בתה סיפרה לה שהוטרדה על ידי נהג ההסעה לבית הספר מספר פעמים. לאחר שנפתחה חקירה בנושא, הצליחו השוטרים לאתר את החשוד, תושב פרדסיה והוא נעצר.

מיכל לוין, קצינת חקירות בתחנת טייבה סיפרה לחדשות 2 באינטרנט: "הזמנו במהירות חוקרת ילדים ממשרד העבודה והרווחה לאחר קבלת התלונה. החוקרת קיימה שיחה ותשאול עם הילדה, ולאחר שהתרשמו כי גרסתה אמינה עצרו את החשוד.

לאחר מעצרו נלקח הנהג לחקירה, שם הטיחו בפניו את האשמות נגדו. בשעות הצהריים הוא יובא לדיון בנוגע להארכת מעצרו בבית משפט השלום בכפר סבא, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בשישה ימים.

חשד: מעשים מגונים בקטינות בקריות

רק הבוקר נחשף כי צעיר בן 21 מקרית טבעון נהג, על פי החשד, להזמין אליו קטינות עבור "צילומי דוגמנות", אך ביצע בהן מעשים מגונים. אתמול הוא נעצר על ידי משטרת תחנת זבולון.

על פי החשד, יצר הצעיר קשר עם הקטינות והזמין אותן ל"צילומים" בביתו ולאחר שהגיעו אליו, ביצע בהן מעשים מגונים. מעצרו התאפשר לאחר שמספר קטינות שהוטרדו על ידו הגישו תלונה במשטרה ביחד עם הוריהן.

בצוות השוטרים שחוקר את המקרה חושדים כי לחשוד יש קשר למקרים נוספים של הטרדת קטינות בעיר. בהמשך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בקריות.