עפולה: בן 22 נורה למוות מחוץ לביתו

צעיר המוכר למשטרה נורה הלילה ע"י אלמונים שעה שיצא לחצר ביתו ברחוב הצנחנים בעפולה ונפצע אנוש. בביה"ח הוא נפטר מפצעיו. החשודים נמלטו מהמקום ובמשטרה מעריכים: הרקע לאירוע - פלילי. בעכו: צעיר בן 24 נפצע בינוני מירי כשהיה בביתו

חשד לרצח בעפולה: צעיר בן 22 המוכר למשטרה נורה הלילה למוות על ידי אלמונים בסמוך לביתו. צוות מד"א עמקים שהוזעק לזירת הירי פינה אותו במצב אנוש לבית החולים "העמק" בעיר, אולם לאחר זמן קצר הוא נפטר מפצעיו. המשטרה חוקרת.

האירוע אירע בסמוך לשעה 01:00 הלילה. הצעיר, שיצא מדלת ביתו ברחוב הצנחנים בשכונת עפולה עילית, נורה על ידי אלמונים - שנמלטו לאחר הירי מהמקום. כוחות משטרת העמקים שזרמו למקום פתחו בחקירת האירוע וקיימו הערכת מצב בזירת הרצח.

בחודש שעבר: צעיר נפצע קשה מירי בבת ים

בשל העובדה שהצעיר מוכר למשטרה, בשלב זה ההערכה היא כי הרקע לאירוע פלילי. בתום הערכת המצב שנערכה בזירה, הוחלט כי החקירה תוטל על היחידה המרכזית במשטרה.

בתוך כך, נפצע הלילה ינוני צעיר בן 24, תושב עכו העתיקה מירי אלמונים סמוך לביתו. הוא פונה לבית החולים בנהריה, כשהוא סובל מפגיעות בפלג גופו התחתון. במשטרה בודקים את הרקע לירי.

רק לפני כשבועיים נפצע באורח קשה צעיר בן 22 מבת ים, לאחר שנורה מרכב חולף ברחוב השומרון בעיר. מחקירת האירוע עולה כי מספר אלמונים פתחו באש לעבר הצעיר שישב במכונית ונמלטו מהמקום. הוא נפגע מארבעה קליעים ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים וולפסון בחולון.