הכלה שכמעט נישאה לנוכל חושפת כיצד גילתה את זהותו

אתמול היה אמור להיות הלילה המאושר בחייה, אך הוא נגמר במפח נפש ענק, כשע' גילתה שבחיר ליבה הוא בסך הכול נוכל שניסה להונות אותה וגנב ממנה עשרות אלפי שקלים. ע' החליטה להסגיר אותו למשטרה והערב היא חושפת את סיפורה – מול המצלמה

"הרי אני מקודש לך באמצעות ארנקך וממונך" - זה לפחות מה שרצה, כך על פי החשד, תושב באר שבע בן 35 לעולל לתושבת נתניה, בת 30, עמה עמד להתחתן אמש. עם זאת, לאחר שהתגלה כי בחודשים האחרונים הוא התחזה לאדם אמיד והונה אותה, הסגירה אותו הכלה למשטרה ביום חתונתה - שכמובן בוטלה.

בראיון מיוחד לחדשות 2 סיפרה ע', שהייתה אמורה לחגוג אמש את יום נישואיה כיצד הכירה את הנוכל: "הכרנו באינטרנט, אחרי כמה התכתבויות עברנו לטלפון והחלטנו להיפגש. מאותו רגע שנפגשנו - לא נפרדנו". ע' מספרת שמיד מערכת היחסים בינהם הפכה לאינטנסיבית וכי החשוד, י', לחץ עליה להתחתן.

תחילת הסיפור כשי', שהזדהה בכלל בשם אחר, הכיר את הצעירה באמצעות הצ'אט של אתר תפוז. לאחר תקופה קצרה של שיחות באמצעות האינטרנט, התאהבה הצעירה והשניים עברו לגור יחדיו.

לאורך כל התקופה סיפר י' ל"אהובתו" כי הוא אדם אמיד ושבקרוב יקבל כסף רב ממשפחתו בחו"ל. הצעירה, שליבה כבר היה שייך אליו, בלעה את הפיתיון ודאגה בינתיים לכל מחסורו של אהובה - החל מהלוואת כספים ועד לרכישת מזון. "הוא סיפר לי שהוא הגיע לארץ והתגייס, היה קצין בסיירת", סיפרה ע' כיצד י' הצליח ללכוד אותה ברשתו.

""זה שוק שאי אפשר לתאר", תארה ע' את רגע הגילוי כי ארוסה הוא נוכל. "כשהבנתי את חומרת הדבר הגשתי תלונה במשטרה ואמרתי שהוא חייב להיתפס ולשלם על מה שהוא עשה".

"אני שקרן פתולוגי. עזרו לי"

לאחרונה, כאשר החליטו השניים להתחתן, אף מימנה הצעירה את כל הוצאות החתונה - לרבות תשלום לאולם, רכישת השמלה ושכירת דיג'יי - סכום של עשרות אלפי שקלים. "בחקירתה היא סיפרה שלא היה לה חשד בכלום, עד אשר אחותה פקחה את עיניה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פקד טל בן אבן, ראש שלוחת שרון של יחידת ההונאה במחוז מרכז.

רק אתמול, ביום החתונה, הבינה הצעירה את התרמית והחליטה להתלונן נגד "ארוסה". לאחר שעצרה אותו המשטרה לחקירה הוא הודה במיוחס לו, אך טען: "אני שקרן פתולוגי. אין לי שליטה. תמיד הייתי כזה. עזרו לי". "לטענתו הוא באמת התכוון להתחתן איתה ובשלב מסוים לגלות לה את האמת", אמר בן אבן.

מיותר לציין כי החתונה בוטלה וכעת הצעירה תצטרך להתאושש משתי המכות שנחתו עליה - במישורים הכלכלי והרומנטי. הערב תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד, שהפעם, ככל הנראה, לא יוכל למצוא שקר ותחבולה כדי להתחמק מהמעצר.