הרצח באשדוד: בן 18 הסגיר את עצמו למשטרה

צעיר בן 18 מאשדוד הסגיר את עצמו היום למשטרה לאחר שהיה מבוקש על רצח ולדימיר אנדיצ'נקו בן ה-30, בסוף השבוע. אנדיצ'נקו נדקר בחזהו ונפצע אנושות, אך מת מפצעיו בדרך לבית החולים. בית משפט השלום באשקלון האריך את מעצרו של החשוד ב-6 ימים

זירת הרצח באשדוד, בסוף השבוע (חדשות 2)

נער בן 18 מאשדוד הסגיר את עצמו למשטרה לאחר שהיה מבוקש בעקבות רצח ולדימיר אנדיצ'נקו בדקירות סכין במוצאי שבת האחרונה. מעצרו של הצעיר איתמר דהאן הוארך בשישה ימים בבית משפט השלום באשקלון. עדיין לא ברור מה גרם לחשוד שהסגיר עצמו לדקור, על פי החשד, את אנדיצ'נקו.

עו"ד של החשוד, דוד יפתח מכחיש את המיוחס למרשו. "הם טוענים שהוא מעורב ברצח, במשטרה לא מסכימים לומר מה היה חלקו" אמר עו"ד יפתח, "בית המשפט ציין כי ישנו יסוד לחשדות נגדו, אך האריך את מעצרו רק בשישה ימים". לדברי העו"ד החשוד התייצב יחד עם אביו בתחנה, וכעת שומר על זכות השתיקה.

ולדימיר אנדיצ'נקו, כבן 30, נרצח בסוף השבוע מדקירה בחזהו ברחוב נחל שורק באשדוד. צוות מד"א-לכיש שהוזעק למקום פינה את הפצוע במצב אנוש מזירת האירוע, אולם נסיונות ההחייאה בדרך לבית החולים לא צלחו - ורופא מד"א נאלץ לקבוע את מותו של אנדיצ'נקו.

משטרת אשדוד עדיין חוקרת את האירוע, כשבשלב זה כל כיווני החקירה נבדקים.

קשיש נרצח במהלך ניסיון שוד בת"א

כיממה לפני כן אירע רצח בשכונת התקווה בתל אביב. בשעות הבוקר הגיעו מספר אלמונים לדירתו של מישאל אברמוב, קשיש בן 88 המתגורר ברחוב ברכיה בעיר, ככל הנראה בכוונה לשדוד את הדירה. מסיבה שאינה ברורה נורה הקשיש ונפטר זמן קצר אחר כך. החשוד במעשה נמלט.

מעדות המטפלת של הקשיש שהייתה בדירה בזמן האירוע עולה כי האירוע התרחש בסמוך לשעה 07:00 הבוקר. במקום התפתח ככל הנראה עימות, בסופו נשמעה ירייה אחת. עם זאת, בשלב זה אין כל פרטים המצביעים על זהותו של החשוד.