מי גנב את כרטיס האשראי של גיא זו-ארץ?

כשמוכר בחנות למוצרי תינוקות בכפר מל"ל קיבל הזמנה בשווי אלפי שקלים מאדם שהזדהה כ"גיא זוארץ" - הוא מייד חשד. הוא מיהר להתקשר למשטרה ולדווח על המקרה ואלה אישרו שאכן מדובר בכרטיס אשראי גנוב ומיהרו להגיע לחנות. בלשי המשטרה התחזו למוכרים בחנות וכשהחשודים הגיעו - הם נעצרו מיד. תגובתו של זו-ארץ טרם התקבלה

מה יעלי תגיד על זה? גיא זו-ארץ (גיא קרן)

הישרדות - גירסת כרטיס האשראי הגנוב: המשטרה עצרה שני גברים, בני 24 ו-34, החשודים כי גנבו כרטיס אשראי הנושא את השם המבטיח "גיא זו-ארץ" ורכשו באמצעותו מוצרים בשווי של אלפי שקלים.

אתמול התקבלה שיחת טלפון בעסק למכירת מוצרי תינוקות בכפר מל"ל, מאדם שהציג את עצמו בשם גיא זו-ארץ, שביקש לרכוש מוצרים בשווי של אלפי שקלים. הזהות הלא שגרתית אותה בחר לעצמו הקונה גרמה מיד לבעל העסק לחשוד במתקשר.

מייד לאחר השיחה התקשר בעל העסק למשטרה ומיהר לדווח על השיחה ופרטיה. בעקבות בדיקה קצרה שנערכה במשטרה, התגלה כי הכרטיס אכן גנוב ובאותו היום אף בוצעו באמצעותו רכישות בשווי של אלפי שקלים.

בלשים התחזו למוכרים בחנות

על מנת לתפוס את החשודים במעשה, שהיו בדרך לחנות כדי לאסוף את המוצרים שחשבו כי רכשו, התמקם צוות בילוש של תחנת כפ"ס סמוך לחנות בכפר מל"ל, וחלק מהשוטרים אף התחזו למוכרים בחנות.

כעבור מספר דקות הגיע למקום רכב ובו שני צעירים, שניסו לרכוש מוצרים מה"מוכרים" באמצעות כרטיס האשראי הגנוב, וכמובן - נעצרו מיד. השניים, שי חדידה בן ה-24 מבאר שבע ויונתן נחמני בן ה-34 מראשל"צ, יובאו היום אחר הצהרים להארכת מעצר בבית משפט השלום בכפר סבא.

ממשרדו של בועז בן ציון, המייצג את השחקן גיא זו-ארץ, עדיין לא נמסרה תגובה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק