ת"א: סוכן סמוי הפליל כנופיה של גנבי אופנועים

בעלי הקטנועים בת"א יכולים לנשום לרווחה. 11 בני אדם החשודים בגניבת קטנועים רבים בת"א נעצרו הודות לפעולתו של סוכן סמוי שפעל בקרבם והתחזה למוסכניק. החשודים יובאו להארכת מעצרם בבית משפט השלום בת"א, והסוכן הסמוי קיבל אקדח ותעודת שוטר מידיו של מפקד מחוז ת"א

משטרת מרחב ירקון רשמה לעצמה הלילה הישג גדול, לאחר שהצליחה בעזרתו של סוכן סמוי להביא למעצרם של 11 בני אדם החשודים בגניבת אופנועים ברחבי ת"א ובסחר בסמים.

הסוכן הסמוי, ששירת במשמר הגבול וסיים את שירותו הצבאי בחודשים האחרונים, אותר כמתאים לשמש כסוכן במשטרה, וגויס מיד למשימה בניסיון להפליל את כנופיית הגנבים. בתחילה הוא הועסק כמוסכניק באחד מהמוסכים הגדולים בת"א תוך שהוא מנסה לרכוש את אמונם של חברי הכנופיה, שטיפלו באופנועים הגנובים במוסך בו עבד.

לאחר שיצר קשרים עם חברי הכנופיה, הוא אף הפך לנהג גרר, וכך הצליח לעקוב אחרי תנועת האופנועים הגנובים אותם העביר למספר מחסנים ולבתים באזור ת"א. הלילה, כוחות גדולים של משטרת מרחב ירקון עצרו את החשודים, שיובאו בהמשך לבית המשפט השלום בת"א שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם.

הסוכן הסמוי עצמו שפעילותו הסתיימה הלילה, קיבל תעודת שוטר ואקדח בטקס מיוחד שנערך לכבודו במעמד מפקד משטרת מחוז ת"א ניצב שחר איילון, ששיבח את פעילותו שהובילה ללכידת החשודים.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק