תל אביב: שני נערים סחטו באלימות נער אחר

כששני תלמידי בית ספר במרכז תל אביב שמו לב שאחד מחבריהם לספסל הלימודים מסתובב כשבארנקו כסף רב, הם החלו להתנכל לו ולסחוט אותו באיומים ואף באלימות פיזית. על פי החשד, הנערים הפעילו כלפיו אלימות על מנת שיגנוב כסף מהוריו וישלם להם. השניים מכחישים את המיוחס להם וטוענים כי הנער הביא להם את הכסף מרצונו

הנערים סחטו נער באלימות. אילוסטרציה (חדשות 2)

שוב - איום וסחיטה בנוסח העולם התחתון: שני נערים ממרכז תל אביב, תלמידי כיתה ט' ויב', נעצרו בשבוע שעבר בחשד שסחטו כסף רב והפעילו אלימות כלפי תלמיד כיתה ט' בבית ספרם. על פי החשד, אילצו השניים את הנער לגנוב כסף רב מהוריו ולהביא להם. עורך דינם של החשודים, עו"ד חוגי צדוק, טוען כי השניים מכחישים את המיוחס להם.

לפי החשד, זו תקופה ארוכה ששני הנערים הפעילו אלימות פיזית ומילולית כלפי התלמיד, לאחר שגילו שהוא מגיע ממשפחה אמידה. לאחרונה שמו לב הנערים כי הקורבן מסתובב כשבארנקו כסף רב. לפיכך, כך חושדים במשטרה, הם החלו לאיים עליו ש"ישלם" להם כדי שלא יתנכלו אליו. כאשר סירב, החלו לפעול כלפיו באלימות.

לאחר שהכסף שסחטו הנערים מהקורבן באלימות לא הספיק להם, הם החלו לדרוש ממנו לגנוב מהוריו ולהעביר אליהם את הכסף. המותקף, שחשש ממעשי האלימות כלפיו, נאלץ להסכים והעביר לשניים את הכסף.

שוטרי תחנת לב תל אביב שחקרו את הפרשה עצרו את הנערים לאחר שהנער המותקף נשבר וסיפר להוריו על המעשים, ואלו התלוננו במשטרה. בחקירתם במשטרה טענו הנערים כי הם כלל לא תקפו את הנער, אלא זה נתן להם את הכסף מרצונו החופשי מאחר שמשפחתו נהגה לצייד אותו בכסף רב. מחר הם יובאו בפני בית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרם.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק