חשד: שוטף הכלים דקר את מנהל המטבח

צעיר שעבד בשטיפת כלים ברשת הקפה הלל נעצר בחשד לדקירת אחראי המטבח בסניף בקניון "הדר" בעיר, בעקבות סכסוך מתמשך בינהם. עדיין לא ברור מה גרם להתלהטות הרוחות בין השניים, אך הצעיר בן ה-19 פונה לביה"ח החולים שערי צדק בעיר כשהוא סובל מחתכים בידו

עוברי אורח שעברו הבוקר ליד קפה הלל בקניון הדר בירושלים, היו עדים לסכסוך עובדים קולני במיוחד שהסתיים בדקירה של אחד העובדים. לדברי המשטרה, השניים היו מסוכסכים מזה זמן רב והבוקר כאמור, הגיע הויכוח לשיאו.

עדיין לא ברור מה הייתה הסיבה להתלהטות הרוחות, אך בשלב מסוים נבדק החשד שאחד העובדים בן ה-20, שעובד בשטיפת כלים במקום, לקח חפץ חד ודקר את אחראי המטבח בידו. הנדקר בן ה-19 פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים שערי צדק בעיר, כשהוא סובל מחתכים בידו.

במשטרה בודקים מהו החפץ שבו השתמש על פי החשד העובד כדי לבצע את הדקירה, ולא פוסלים את האפשרות שהעובד השתמש בסכין שהיתה מונחת במקום. שוטרים שהגיעו למקום עצרו את הצעיר החשוד בדקירה לחקירה.

מרשת קפה הלל נמסר בתגובה: "הרשת רואה בחומרה רבה כל גילוי של אלימות. לשמחתנו המקרה הסתיים בפציעה קלה של חתך ביד. חקירת הנושא כמובן, מטופלת כגע בידי המשטרה".