שני מטפלים חשודים שהתעללו בנכה צה"ל

משטרת מסובים חוקרת חשד חמור לפיו נכה צה"ל שנזקק לטיפול צמוד ממשרד הביטחון הפך לקורבן בידי גבר ואישה בני 41 ו-50. השניים נעצרו הבוקר ובחקירה ראשונית אף קשרו עצמם למעשה. על פי החשד, השניים התעללו בנכה פיזית ונפשית ואף נעלו אותו ברכב בזמן שערכו קניות. אחיו של הנכה הבחין בסימני ההתעללות - ופנה למשטרה

חשד להתעללות נפשית ופיזית חמורה בנכה צה"ל: משטרת מסובים עצרה הבוקר גבר ואישה שעבדו כמטפלים מטעם משרד הביטחון בחשד להתעללות נפשית ופיזית באדם נכה בן 57.

המטפלים הישראלים, גבר בן 41 ואישה בת 50, נשכרו מטעם חברת כוח אדם שעובדת עם משרד הביטחון, שמימן את עבודת השניים. על פי החשד, השניים ניצלו את חוסר האונים של הנכה, שנזקק לטיפול צמוד בביתו, לטובת צרכיהם.

על פי החשד, באחד הימים יצאו השניים יחד עם הנכה למרכז המסחרי, אולם במקום לקחת אותו עמם, הם החליטו להשאיר אותו ברכב הנעול במשך שעות בזמן שיצאו לעשות קניות בלעדיו. במקרה אחר, היכו השניים את הנכה וגרמו לו על פי החשד לחבלות בכל חלקי גופו.

אחיו של הנכה, הבחין בסימני החבלות על גופו ופנה לתחנת משטרת מסובים - שם הגיש תלונה נגד השניים. בעקבות מעצרם הם נלקחו לחקירה ואך קשרו עצמם למעשים המיוחסים להם. בהמשך היום הם יובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק