חברתו של אריק רפאילוב: יש לי ייסורי מצפון על מותו

מ' בת ה-15 שהייתה לצידו של אריק רפאילוב ז"ל בזמן שעל פי החשד הוכה למוות בערב ל"ג בעומר, על-ידי אביה החורג, מדברת לראשונה. לאחר ששוחררה ממעצר בחשד ששיקרה בנוגע לחקירת פרשת הרצח טוענת מ': השוטרים התנהגו אליי בגסות כדי לשבור אותי

חברתו של אריק מדברת לראשונה: "בחלומות הכי שחורים שלי לא האמנתי שאריק יירצח על ידי אבי החורג", כך אומרת מ' בת ה-15, חברתו של אריק רפאילוב ז"ל בן ה-16 מבאר שבע שהוכה למוות, על פי החשד, על-ידי אביה החורג.

בראיון לעיתון מעריב מספרת מ' בלב כבד על ייסורי המצפון שנוקפים אותה, "כואב לי מאוד שזה הסתיים בצורה כזו טרגית".

כיממה לאחר שאריק מת, נעצרה גם מ'. על פי החשד, שיבשה הצעירה הליכי חקירה, ומסרה למשטרה מספר גרסאות סותרות במטרה להגן על האב ולדימיר גוטלייב. מ' טוענת כי אין לה חלק במותו של אריק, "אני לא אשמה", היא מדגישה בהתבטאויות ראשונות מאז ששוחרה ממעצר לאחר שנחשדה במסירת עדות כוזבת בפרשת הרצח.

"השוטרים היו גסים אליי כדי לשבור אותי"

"זו הייתה בשבילי טרואמה קשה", היא אומרת למקוביה ולסנגוריה עורכי הדין תמיר מרום ופאולה ברוש, "לא מספיק שאיבדתי את אריק, שהיה ידיד טוב שלי, גם אמא שלי הייתה במעצר וגם עליי השוטרים שמו אזיקים, ככה סתם כדי לשבור אותי". מ' טוענת בתוקף כי לא שיקרה למשטרה וכי מסרה גרסה מדויקת למה שחוותה באותו ערב טרגי. "אני לא עבריינית, החוקרים התנהגו אליי בצורה קצת גסה. הם רצו לשבור אותי ולגרום לי להרגיש אשמה ולהודות במשהו שלא עשיתי".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק