רצח באשדוד: בן 30 נדקר בחזהו

צוות מד"א וכוחות גדולים של משטרה הוזעקו הערב לרחוב נחל שורק באשדוד בעקבות דיווח על צעיר שנדקר אנושות בחזהו ברחוב. הפצוע פונה לבית החולים במצב אנוש כשאנשי מד"א מבצעים בו החייאה, אולם המאמצים לא צלחו ומותו נקבע בדרך לבית החולים. המשטרה פתחה בחקירת האירוע, כל כיווני החקירה נבדקים

רצח באשדוד. צילום ארכיון (חדשות 2)

צעיר כבן 30 נרצח הערב מדקירה בחזהו ברחוב נחל שורק באשדוד.

צוות מד"א-לכיש שהוזעק למקום פינה את הפצוע במצב אנוש מזירת האירוע, אולם נסיונות ההחייאה בדרך לבית החולים לא צלחו - ורופא מד"א נאלץ לקבוע את מותו של הצעיר.

משטרת אשדוד פתחה בחקירת האירוע, כשבשלב זה כל כיווני החקירה נבדקים. זהותו של הצעיר שנרצח לא ברורה עדיין משום שלא נמצאו מסמכים מזהים על גופו. גם כלי הרצח לא נמצא בזירת האירוע.

קשיש נרצח במהלך ניסיון שוד בת"א

אתמול בשעות הבוקר אירע רצח בשכונת התקווה בתל אביב. בשעות הבוקר הגיעו מספר אלמונים לדירתו של מישאל אברמוב, קשיש בן 88 המתגורר ברחוב ברכיה בעיר, ככל הנראה בכוונה לשדוד את הדירה. מסיבה שאינה ברורה נורה הקשיש ונפטר זמן קצר אחר כך. החשוד במעשה נמלט.

מעדות המטפלת של הקשיש שהייתה בדירה בזמן האירוע עולה כי האירוע התרחש בסמוך לשעה 07:00 הבוקר. במקום התפתח ככל הנראה עימות, בסופו נשמעה ירייה אחת. עם זאת, בשלב זה אין כל פרטים המצביעים על זהותו של החשוד.

"הוא היה אדם מקסים וגר כאן עשרות שנים"

כוחות משטרה וזיהוי פלילי סרקו את הזירה שעות ארוכות על מנת לאסוף פרטים, ונבדקת האפשרות כי אברמוב נפל קורבן לפעילות של כנופיית שודדים הפועלת בתקופה האחרונה באזור המרכז. בשעות הצהריים הוציאה המשטרה צו איסור פרסום על פרטי החקירה.

הדובר המבצעי של מד"א זכי הלר, סיפר לחדשות 2 כי כוחות מד"א שהגיעו למקום ביצעו פעולות החייאה ממושכות בקשיש שמצבו הוגדר קשה. הוא פונה לבית החולים איכילוב בעיר, אך שם נקבע מותו.

שכניו של אברמוב קיבלו הבוקר בתהמה את שאירע. הקשיש היה אדם מוכר בשכונתו, ועבד כסנדלר. "הוא היה אדם מקסים וגר כאן עשרות שנים", מיררו בבכי השכנים.