בת ים: המשטרה פתחה במרדף אחר שלושה נערים שגנבו מכונית

בתום מרדף משטרתי הצליחו השוטרים לעצור שלושה נערים שנמלטו ממחסום בבת ים. השלושה הודו כי גנבו את המכונית מאבא של חבר כדי לצאת לבלות. במשטרה מתייחסים למעשה בחומרה: "מדובר בגניבת רכב לכל דבר"

גנבו לאבא של חבר את האוטו. אילוסטרציה (חדשות 2)

המשטרה עצרה בשעת בוקר מוקדמת שלושה נערים כבני 17 מבת ים לאחר שניסו להימלט ממחסום משטרתי בעיר. בתום מרדף אחר השלושה, הם נעצרו והודו כי גנבו את המכונית מאבא של חברם - כדי לבלות ולא יותר מזה.

סמוך לשעה 5:00 בבוקר הגיעו הנערים למחסום ברחוב מנחם בגין בבת ים, וכשהתבקשו לעצור לחצו על הגז ונמלטו מהמקום. כעבור כמה רגעים, במרחק כמה קילומטרים משם ברחוב הקוממיות, בעודם מנסים להימלט, פגעו השלושה במכונית חולפת.

המשטרה: מדובר בגניבה לכל דבר

בשלב זה יצאו החשודים מהמכונית והחלו להימלט רגלית מהמקום. אלא שכוחות משטרה רבים שהוזנקו למקום הצליחו לבסוף לכתר את הנמלטים. השלושה לא נפגעו גופנית מהתאונה. מבדיקה במסופי המשטרה התברר כי המכונית בה נסעו נגנבה זמן קצר קודם לכן.

בחקירתם הודו החשודים כי גנבו את המכונית מאבא של חבר אחר, שלא היה ולא ידע על המקרה. לטענתם, לא תכננו למכור את המכונית אלא לצאת לבלות ולהחזירה לאב - שישמח וודאי מאוד לקבל את המכונית חזרה, למרות שהיא ניזוקה קלות.

במשטרה מציינים כי מדובר בגניבת רכב לכל דבר ושהשלושה יטופלו לפי הדין המקובל. בערב הם יובאו להארכת מעצר בשלום ראשון לציון.