החשד: הקשיש שנרצח בת"א - נורה במהלך ניסיון שוד

מקרה רצח קשה לאור יום. מישאל אברמוב (88) נורה למוות ככל הנראה במהלך ניסיון שוד בדירתו בת"א. צוותי מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בקשיש ניסיונות החייאה ממושכים אך בבית החולים נקבע מותו. כוחות משטרה גדולים הוזעקו במטרה לאתר את החשודים ברצח - שנמלטו

חשד לרצח במהלך ניסיון שוד בתל אביב: בשעות הבוקר הגיעו מספר אלמונים לדירתו של מישאל אברמוב, קשיש בן 88 המתגורר ברחוב ברכיה בשכונת התווקה בעיר, ככל הנראה בכוונה לשדוד את הדירה. מסיבה שאינה ברורה נורה הקשיש ונפטר זמן קצר אחר כך. החשוד במעשה נמלט.

מעדות המטפלת של הקשיש שהייתה בדירה בזמן האירוע עולה כי האירוע התרחש בסמוך לשעה 07:00 הבוקר. במקום התפתח ככל הנראה עימות, בסופו נשמעה ירייה אחת. עם זאת, בשלב זה אין כל פרטים המצביעים על זהותו של החשוד.

הלם בשכונה

כוחות משטרה וזיהוי פלילי סרקו את הזירה שעות ארוכות על מנת לאסוף פרטים, ונבדקת האפשרות כי אברמוב נפל קורבן לפעילות של כנופיית שודדים הפועלת בתקופה האחרונה באזור המרכז. בשעות הצהריים הוציאה המשטרה צו איסור פרסום על פרטי החקירה.

הדובר המבצעי של מד"א זכי הלר, סיפר לחדשות 2 כי כוחות מד"א שהגיעו למקום ביצעו פעולות החייאה ממושכות בקשיש שמצבו הוגדר קשה. הוא פונה לבית החולים איכילוב בעיר, אך שם נקבע מותו.

שכניו של אברמוב קיבלו הבוקר בתהמה את שאירע. הקשיש היה אדם מוכר בשכונתו, ועבד כסנדלר. "הוא היה אדם מקסים וגר כאן עשרות שנים", מיררו בבכי השכנים.