ב"ש: נערה הערימה על חוטפיה - וניצלה מאונס

צעירה בת 16 שעצרה היום טרמפ בדרך לחברתה, לא תיארה לעצמה שכך תסתיים הנסיעה: 3 בני מיעוטים שהיו ברכב דרשו ממנה לקיים עמם יחסי מין ולקחו ממנה את הטלפון הנייד. היא הצליחה לשכנעם להחזיר לה אותו - חייגה למשטרה והביאה למעצרם

תושיית הנערה הצילה אותה (חדשות 2)

תושייתה של הנערה הצילה אותה מאונס קשה ואכזרי: שלושה בני מיעוטים תושבי הדרום נעצרו היום על ידי המשטרה, בחשד כי ניסו לכפות יחסי מין עם נערה שאספו בטרמפ בבאר שבע. השלושה נעצרו לאחר שהנערה הצליחה להתקשר למשטרה ולהודיע להם כי נחטפה.

האירוע התרחש בשעות הצהריים בסמוך לבאר שבע. נערה בת 16, תושבת העיר, עלתה לרכב ובו שלושה בני מיעוטים שהציעו לה להסיע לביתה של חברתה. לאחר שעלתה לרכב, סירבו השלושה להוריד אותה - ואף דרשו ממנה לקיים עמם יחסי מין.

הצליחה להערים על החוטפים

ואולם, למרות שלקחו ממנה את הטלפון הנייד שלה, הצליחה הנערה להערים על השלושה: היא ביקשה מהם לקבל בחזרה את מכשיר הטלפון ובאמצעותו להודיע להוריה כי תאחר הביתה. היא הצליחה לשכנעם כי זו תהיה שיחת הטלפון היחידה שתקיים מהנייד, ולאחר שאלו נענו לבקשתה והשיבו לה את המכשיר - היא חייגה מייד למשטרה.

לשוטרי תחנת משטרת באר שבע אמרה הנערה כי נחטפה וסיפרה להם בדיוק היכן היא נמצאת - בשטח פתוח בסמוך לבית העלמין החדש בעיר. בפעילות מהירה של המשטרה, נעצרו שלושת החשודים לפני שהצליחו להימלט. הם הועברו לחקירה.

בראשית השבוע: הנאנסת נקמה באנס והביאה למעצרו

בראשית השבוע אירע מקרה דומה, שהסתיים במעצרו של חשוד באונס. נערה בת 16 שעברה על פי החשד אונס בתל אביב, התקשרה למשטרה, עקבה אחרי האנס ובכך הביאה למעצרו. היא נאנסה על ידי אדם שהצליח לפתות אותה להגיע לביתו, אך למרות החוויה הקשה והטראומטית שעברה, החליטה הנערה שלא לאבד את עשתונותיה.

היא יצאה מהחצר והחלה לעקוב אחרי הגבר שזה עתה אנס אותה. במקביל, התקשרה הנערה למשטרה ודיווחה בקול שקט ובבכי כי נאנסה. "אני עוקבת אחריו. אני לא יורדת מהקו עד שנתפוס אותו", אמרה למוקדנית במוקד החירום.

בתוך שניות אחדות שיגרה המשטרה את ניידות הסיור של תחנת לב תל אביב שלכדו את החשוד בביצוע מעשה הסדום. מעצרו הוארך עד ליום שישי הקרוב. החשוד, גבריאל שרעבי בן ה-59, מוכר למשטרה בגין חשדות קודמות לעבירות מין, הודה כי פגש את הנערה, אך הכחיש שכפה עליה לקיים איתו יחסי מין.