חשד: סרסר נערות לזנות באינטרנט ולעסוק בסאדו-מאזו

הותר לפרסום כי שי ארביב, צעיר בן 25 מת"א, נעצר בחשד כי סרסר קטינות באינטרנט והדיח אותן לעסוק בסאדו-מאזו ולהשתמש בסמים. "לא מדובר בנערות רגילות", טוענת עורכת דינו ומדגישה כי הדברים נעשו בהסכמה

המשטרה הותירה בצהריים לפרסום פרשת מין חמורה. על פי החשד ניצל צעיר בן 25 מת"א שלוש נערות חוסות בנות 16 והדיח אותן לזנות ולשימוש בסמים.

לפני כשבועיים, בעקבות קבלת תשע תלונות, עצרה משטרת תל אביב את שי ארביב, שעל פי החשד הכיר באמצעות קטינה נוספת את שלוש הצעירות שברחו ממעון ושידל אותן לעסוק בזנות ובפעילות מסוג סאדו-מאזו באזור התחנה המרכזית הישנה בעיר. בנוסף, כך על פי החשד, סיפק להן ארביב סמים אסורים.

מפרטי החקירה עולה כי החשוד פרסם את מספרי הטלפון של הקטינות בכמה אתרי אינטרנט וברשתות חברתיות ועזר להן ליצור קשר עם הלקוחות. כמו כן, הוא נהג להשגיח על "העובדות" שלו ואף להדריך אותן. תמורת כל מפגש קיבל ארביב 100 שקלים. בפשיטה על דירתו ברחוב מטלון, שגם בה על פי החשד אירחו הבנות את הגברים, מצאה המשטרה אבזרי מין שונים. היום האריך בית משפט השלום בת"א את מעצרו בחמישה ימים.

"התיק לא כצעקתה", טוענת מרשתו של החשוד, עו"ד טלי גוטליב מטעם הסניגוריה הציבורית. "הנערות הודו כי הן הסכימו למעשים". עוד מציינת עו"ד גוטליב כי לא מדובר ב"בנות רגילות", אלא בצעירות המסובכות עם החוק שעולם המין והסמים לא זר להן. "מרשי הכיר להן את העובדה שהן יכולות להרוויח כסף קל תמורת שירותי סאדו-מאזו שכוללים הצלפות וקללות", הוסיפה.  

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק