חשוד באונס ביצע עבירות מין רבות בעבר - אך עדיין הסתובב חופשי

מאז שנות ה-60 נכנס ויוצא גבריאל שרעבי ממעצר. העבריין הסדרתי הורשע בביצוע 150 עבירות, רבות מהן בגין תקיפות מיניות, אך עדיין לא בילה יותר ממספר ימים בכלא כיוון שבית המשפט לא חושב שהוא מסוכן לציבור. עכשיו הוא חשוד באונס אכזרי של נערה בת 16 בת"א

לגבריאל שרעבי יש היכרות ארוכת שנים עם שלטונות החוק. כבר ארבעה עשורים שהוא נכנס ויוצא משערי הכלא שוב ושוב. אך למרות שמדובר באדם שהורשע בכ-150 עבירות, רבות מהן בגין תקיפות מיניות, הוא עדיין מסתובב חופשי וממשיך להטיל אימה על נשים במרכז הארץ.

השבוע נעצר שרעבי בן ה-59 בחשד שאנס נערה בת 16 בתל אביב, לאחר שזו גילתה תושייה ועזרה ללכוד אותו. למרות הטראומה, החליטה הצעירה שלא לוותר והחלה לעקוב אחרי הגבר שתקף אותה.

במקביל היא התקשה למשטרה ודיווחה על האירוע בבכי. בתוך שניות אחדות הגיעו למקום ניידות הסיור של תחנת לב תל אביב שלכדו את החשוד בביצוע מעשה הסדום. שרעבי הודה כי פגש את הנערה, אך הכחיש שכפה עליה לקיים איתו יחסי מין.

פרצופו של שרעבי ממש לא זר למשטרה. התיק הפלילי שלו עב כרס ומלא באינספור תלונות. מאז שנות ה-60 המאוחרות הוא הורשע בכ-150 עבירות שונות. לפני כחמש שנים הוא נעצר בגין אינוס נערה בחוף ירושלים בתל אביב, אך שוחרר. מאז הוא המשיך לכייס עוברים ושבים ולהטריד נשים ללא הפסקה.

למרות שורת העבירות הארוכה ובקשות חוזרות ונשנות של המשטרה, משחרר שוב ושוב בית המשפט את שרעבי לחופשי תמורת ערבות עצמית בסך 3,000 שקלים בלבד. הטענה: הוא אינו מסוכן לציבור.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק