הנאנסת נקמה באנס - והביאה למעצרו

"אני עוקבת אחריו. אני לא יורדת מהקו עד שנתפוס אותו", כך אמרה נערה בת 16 למוקד החירום של המשטרה שניות ספורות לאחר שנאנסה. בזכות תושייתה הרבה הצליחו השוטרים לאתר את מי שלפני מספר דקות אנס אותה. כעת בודקים במשטרה האם החשוד קשור לפרשות אונס נוספות

הנאנסת לא ויתרה: נערה בת 16 שנאנסה בתחילת השבוע בתל אביב לא נתנה למעשה הנוראי לשתק אותה, התקשרה באופן מיידי למשטרה, עקבה אחרי האנס ובכך הביאה למעצרו - כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

הנערה וחברותיה בילו ברחובות העיר כשלפתע עבר לידם גבר מבוגר שנראה כאילו הוא מתעלל בכלבו. הנערה, שאוהבת בעלי חיים, ניגשה אל האדם הזר והעירה לו על התנהגותו. הוא אמר לה בתגובה כי הוא מציע את הכלב למכירה. "יש לי עוד גורים בבית", סיפר והציע לה להצטרף אליו כדי לראות את הגורים ואף לקחת אחד מהם.

לאחר שנענתה להצעתו, נפרדה הנערה מחבריה והשניים אף עצרו בדרך בסופרמרקט כדי לקנות אוכל לכלבים. עם זאת, כאשר הגיעו השניים לחצר חשוכה אמר הגבר לנערה התמימה: "כדי לקבל ממני את הכלב תצטרכי לקיים איתי יחסי מין". לאחר שהבינה שנפלה קורבן לסוטה, ניסתה הנערה לברוח, אך הגבר אחז בה בחוזקה וביצע בה מעשה סדום.

עם זאת, למרות החוויה הקשה והטראומטית שעברה, החליטה הנערה שלא לאבד את עשתונותיה. היא יצאה מהחצר והחלה לעקוב אחרי הגבר שזה עתה אנס אותה. במקביל, התקשרה הנערה למשטרה ודיווחה בקול שקט ובבכי כי נאנסה. "אני עוקבת אחריו. אני לא יורדת מהקו עד שנתפוס אותו", אמרה למוקדנית במוקד החירום.

בתוך שניות אחדות שיגרה המשטרה את ניידות הסיור של תחנת לב תל אביב שלכדו את החשוד בביצוע מעשה הסדום. מעצרו הוארך עד ליום שישי הקרוב. החשוד, גבריאל שרעבי בן ה-59, מוכר למשטרה בגין חשדות קודמות לעבירות מין, הודה כי פגש את הנערה, אך הכחיש שכפה עליה לקיים איתו יחסי מין. "כעת נבדקת האפשרות שהחשוד קשור למקרים שאירעו בנסיבות דומות, אמרה ראש משרד החקירות והמודיעין של תחנת המשטרה רב פקד רונה פינגלאוי.