החשוד בתקיפת ילדות ממודיעין נשלח להסתכלות

בתום חקירה מאומצת הצליחה המשטרה לעצור צעיר בן 24 החשוד בביצוע מעשים מגונים במספר רב של תלמידות באזור מודיעין. בית משפט השלום ברמלה האריך ב-7 ימים את מעצרו של החשוד ושלח אותו להסתכלות פסיכיאטרית. סניגורו אמר בפתח הדיון: "ככל הידוע לי התיאור של החשוד במעשים אינו תואם את התיאור של מרשי"

בית המשפט השלום ברמלה האריך היום ב-7 ימים את מעצרו של הצעיר החשוד בביצוע מעשים מגונים ב-12 תלמידות באזור מודיעין. החשוד בן ה-24 שנעצר בתחילת השבוע, יובא להסתכלות פסיכיאטרית וזאת לאור טענות לפיהן הוא לוקה בנפשו.

עו"ד גיורא זילברשטיין, סניגורו של החשוד, אמר לפני הדיון בשיחה עם ערוץ החדשות: "מדובר בבחור נורמטיבי ללא עבר פלילי שביום בהיר נעצר ללא התרעה מוקדמת. המשטרה באה, עשתה חיפוש ועצרה אותו. נחכה למסדרי זיהוי ואז נדע אם מדובר בו באמת".

זילברשטיין הוסיף כי אכן יצא כרוז בבתי הספר באזור המזהיר מפני אדם מסוים. "ככל הידוע לי התיאור של האדם הזה אינו תואם את התיאור של מרשי", אמר עו"ד זילברשטיין. בתום הדיון מסר עורך דינו של החשוד כי להערכתו אין כל סיבה לערוך מסדר זיהוי עד שתיקבע חוות הדעת הפסיכיאטרית.

 הוגשו 9 תלונות בעלות דפוס זהה

אתמול נחשף כי משטרת מודיעין חקרה בחודשים האחרונים חשד לפיו פדופיל סדרתי מסתובב בעיר ומטריד ילדות. למשטרה הגיעו 9 תלונות בעלות דפוס זהה, של הורים שדיווחו על אדם שביצע מעשים מגונים בבנותיהם. בתחילת השבוע נעצר חשוד במעשים.

חקירת המשטרה התנהלה באופן סמוי, אך במקביל יודעו התושבים במודיעין וברעות על החשד הקיים והורו להם לפקוח עיניים. במכתב שנשלח להורים לאחרונה נכתב כי הגיעו פניות לבית הספר בעניין אירועי הטרדה על-ידי בחור שמשוטט לבדו באזור.

"פנינו למשטרה במטרה לקבל מידע מוסמך על האירועים על-מנת שנוכל ליידע אתכם בעובדות, למסור לכם את הנחיות המשטרה וליצור מסר של הרגעה לילדים", נכתב במכתב ששלח בית ספר עמית להורים.

במכתב מציינת הנהלת הבית ספר כי נערך ברור עם המשטרה, לפיו בשמונת החודשים האחרונים אירעו מספר מקרים בהם גבר שוטט באזורים פתוחים, פנה אל בנות והטריד אותן ואז נעלם. על פי הנהלת בית הספר עמית, כל המקרים אירעו בגנים ציבוריים בשעות אחר הצהריים.

"יש להרגיע את הילדים"

הנהלת בית הספר מדווחת להורים במכתב כי החשוד הוא בחור יהודי, בשנות העשרים לחייו, ומביאה את בקשת משטרת מודיעין לא לחשוף את עצם החקירה לתקשורת על מנת לא לפגוע בחקירה הסמויה של המשטרה, כלשון המכתב.

"למרות הדאגה המציאותית שעולה בעקבות דיווח זה, ההורים מתבקשים להרגיע את ילדיהם ולהדגיש שיש בידיהם כלים לשמור על עצמם (כגון: הליכה בזוגות, קשר טלפוני מידי, ערנות ושיתוף פעולה של המבוגרים והילדים ברעות)", נכתב.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק