חשד: ברמן אנס בת 14 שנאלצה להפיל

שלוש צעירות שבילו בפאב בירושלים לאחרונה הגיעו למשטרה וטענו: "מצאנו עצמנו מקיימות יחסי מין בניגוד לרצוננו עם הברמן לאחר ששתינו". בדיקות רפואיות שנערכו לשתיים גילו בגופן שרידים של חומר החשוד כסם האונס. במקרה אחר חשוד הברמן שאנס בת 14 והכניס אותה להיריון. הוא מכחיש הכל ופרקליטיו טוענים: "הראיות חלשות"

תושב ירושלים כבן 30 שעבד כברמן באחד הפאבים הפופולריים במרכז העיר, חשוד כי סימם צעירות שהגיעו לבלות במקום - ואנס אותן בדירתו.

שלוש הצעירות הגיעו לאחרונה למשטרת ירושלים וסיפרו כי קיימו עם הברמן יחסי מין מבלי שהיו מודעות לכך, ומבלי שהן זוכרות כיצד הגיעו לדירתו. בדיקות רפואיות שנערכו לשתיים גילו בגופן נמצאו שרידים של חומרים החשודים כסם האונס.

אבל זה לא הכל. במקרה נוסף, הגיעה לפאב נערה בת 14 שעבדה כיח"צנית, וגם היא הגיעה לתחנת המשטרה עם סיפור דומה, כאשר סיפרה לחוקרי המשטרה כי היא קיימה עם הברמן יחסי מין בניגוד לרצונה. במקרה שלה, היא אף נכנסה להריון כתוצאה מיחסי המין ונאלצה לעבור הפלה.

הברמן נעצר על ידי המשטרה והובא אתמול להארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים, ושוחרר למעצר בית בן 5 ימים בתנאים מגבילים. פרקליטיו של החשוד מסרו בתגובה כי מרשם מכחיש את החשדות נגדו, וטוען כי חשב שהקטינה שעמה שכב הייתה בת 19 ולא בת 14. "הראיות בתיק חלשות, ולא ברור האם יוגש כתב אישום", מסרו פרקליטיו של החשוד.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק