חשד: פדופיל סדרתי תקף 12 ילדות באזור מודיעין

הורי ביה"ס היסודי "עמית" ברעות קיבלו בחודש שעבר מכתב במייל מהנהלת הבי"ס המזהיר מפני פדופיל סדרתי שמסתובב בעיר. "למרות הדאגה המציאותית שעולה בעקבות דיווח זה, ההורים מתבקשים להרגיע את ילדיהם", נכתב להורים. המשטרה עצרה חשוד לוקה בנפשו בן 24 שממתין למסדר זיהוי

נעצר חשוד במעשי הפדופיליה. אילוסטרציה (חדשות 2)

משטרת מודיעין חוקרת בחודשים האחרונים את החשד הכבד כי פדופיל סדרתי מסתובב בעיר ומטריד ילדים. למשטרה הגיעו 9 תלונות בעלות דפוס זהה, של הורים שדיווחו על אדם שביצע מעשים מגונים בבנותיהם. בתחילת השבוע נעצר חשוד במעשים.

חקירת המשטרה התנהלה באופן סמוי, אך במקביל יודעו התושבים במודיעין וברעות על החשד הקיים והורו להם לפקוח עיניים. במכתב שנשלח להורים לאחרונה נכתב כי הגיעו פניות לבית הספר בעניין אירועי הטרדה על-ידי בחור שמשוטט לבדו באזור.

"פנינו למשטרה במטרה לקבל מידע מוסמך על האירועים על-מנת שנוכל ליידע אתכם בעובדות, למסור לכם את הנחיות המשטרה וליצור מסר של הרגעה לילדים", נכתב במכתב ששלח בית ספר עמית להורים.

במכתב מציינת הנהלת הבית ספר כי נערך ברור עם המשטרה, לפיו בשמונת החודשים האחרונים אירעו מספר מקרים בהם גבר שוטט באזורים פתוחים, פנה אל בנות והטריד אותן ואז נעלם. על פי הנהלת בית הספר עמית, כל המקרים אירעו בגנים ציבוריים בשעות אחר הצהריים.

"יש להרגיע את הילדים"

הנהלת בית הספר מדווחת להורים במכתב כי החשוד הוא בחור יהודי, בשנות העשרים לחייו, ומביאה את בקשת משטרת מודיעין לא לחשוף את עצם החקירה לתקשורת על מנת לא לפגוע בחקירה הסמויה של המשטרה, כלשון המכתב.

"למרות הדאגה המציאותית שעולה בעקבות דיווח זה, ההורים מתבקשים להרגיע את ילדיהם ולהדגיש שיש בידיהם כלים לשמור על עצמם (כגון: הליכה בזוגות, קשר טלפוני מידי, ערנות ושיתוף פעולה של המבוגרים והילדים ברעות)", נכתב.

מהמשטרה נמסר לחדשות 2 באינטרנט, כי נעצר חשוד בן 24 הלוקה בנפשו שהתערטל בכמה מקרים מול קטינות ואף נגע בחלקן. החשוד יובא מחר להארכת מעצר וצפוי להערך מסדר זיהוי.